مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد»؛ داستان زندگی مهدی آذریزدی

مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» به کارگردانی سیدهادی موسوی و روایت اردشیر رستمی، تلاش دارد به جنبه‌های گوناگون زندگی و داستان‌های مهدی آذریزدی بپردازد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» به نویسندگی و کارگردانی سیدهادی موسوی با نگاهی به زندگی مهدی آذریزدی، قصه‌گوی محبوب کودکان، در آستانه پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت، آماده نمایش شد.

این فیلم با نگاهی روانشناختی به جنبه‌های گوناگون،  قصد دارد تاکید کند که چگونه می‌شود از حسرت‌ها و حقارت‌های دوره کودکی، انگیزه‌ای بسیار قوی برای جبران آن حقارت‌ها، ساخت.

«آن مرد دیگر در را باز نکرد»، قصه زندگی مردی است که در تنهایی زاده شد. در تنهایی رشد کرد و بزرگ شد. در تنهایی گریست. در تنهایی سفر کرد. در تنهایی خواند. در تنهایی نوشت و عاقبت در تنهایی مرد. هر روز تنهایی، هر شب تنهایی و همیشه خانه به دوش.

در این مستند، اردشیر رستمی، شاعر، کاریکاتوریست و هنرمند کشورمان، به عنوان راوی، قصه زندگی مهدی آذریزدی را از زاویه‌ای متفاوت و کم‌تر دیده شده روایت می‌کند و کیاوش صاحب‌نسق، موسیقی این مستند را ساخته است.

مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» به کارگردانی سید موسوی و تهیه‌کنندگی عطا پناهی از تولیدات جدید خانه مستند است که متقاضی حضور در پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت شده است.

۵۷۵۷

کد خبر 1553858

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =