طرح توسعه‌ای شیمی دارو کوثر بهره‌برداری شد

طرح‌های توسعه‌ شرکت شیمی دارو کوثر استان سمنان به‌منظور تولید مواد ضدعفونی الکلی و غیرالکی با حضور مسوولان استانی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان در آیین بهره‌برداری از این طرح گفت: شیمی دارو کوثر استان سمنان شرکت زیر مجموعه هلدینگ سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر مرتبط با بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

حسن آل‌بویه ابرازداشت: طرح توسعه‌ شیمی دارو کوثر در دو خط تولید ماده ضدعفونی‌کننده الکی و غیر الکی با مجموع ظرفیت تولید ۱۰ هزار لیتر و به ارزش ۲۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: این شرکت در زمینی به مساحت بیش از ۱۰ هزار مترمربع در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری شد و برای ۷۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرد.

آل‌بویه خاطرنشان کرد: کارخانه شیمی دارو کوثر در زمینه تولید انواع داروی دامپزشکی به شکل پودر و نیز انواع مکمل دام و طیور و آبزیان در شهرک صنعتی سمنان فعالیت دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ابراز امیدواری کرد با بهره‌برداری از خط تولید محصولات جدید شیمی دارو کوثر ۲۰ نفر دیگر هم مشغول به کار شوند.

46

کد خبر 1554603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =