انتقاد یک نماینده از بی تفاوتی نمایندگان/ یک چهارم نمایندگان در صحن حاضر نیستند

ایرنا نوشت: نماینده مردم مرودشت در مجلس با انتقاد از بی‌تفاوتی تعدادی از نمایندگان، گفت: در روز قیامت برای هر کدام از ثانیه‌ها که در اینجا حضور داشتیم از ما سوال می‌کنند.

«جلال رشیدی کوچی» در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نمایندگان فرمودند که وکلای ملت باید حضوری فعال در جلسات کمیسیون‌ها و صحن داشته باشند.  مردم نگران هستند و با دقت رفتار نمایندگان را رصد می‌کنند اما جای نگرانی وجود دارد. وقتی یک چهارم نمایندگان در صحن حاضر نیستند که به مواردی بررسی شده رای دهند و این در حالی است که کلمه به کلمه‌ این طرح‌ها در زندگی میلیون‌ها انسان تاثیر دارد.

نماینده مردم مرودشت افزود: این حجم از بی‌تفاوتی برای مجلسی که به آن لقب انقلابی داده شده، نگران‌کننده است باید به این نکته توجه کنیم که در روز قیامت برای هر کدام از ثانیه‌ها که در اینجا حضور داشتیم از ما سوال می‌کنند.

رشیدی کوچی تاکید کرد: بی‌تفاوتی برخی نمایندگان در رای دادن به موارد مورد بررسی در صحن به دفعات تکرار می‌شود تا جایی که رییس مجلس باید هر روز در این رابطه تذکر دهد.

وی تصریح کرد: انقلابی‌گری با بی‌تفاوت بودن زاویه دارد نباید فراموش کنیم که جلسات مجلس از طریق مانیتورها در مجلس نمایش داده می‌شود و مردم آن را مشاهده می‌کنند.

2323

کد خبر 1554686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =