برد نفس‌گیر پرسپولیس مقابل استقلال

پرسپولیس در دیداری سخت موفق شد در دقیقه 90 با گلزنی ترابی رقیب خود را با بردی خفیف شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم‌های فوتبال استقلال تاجیکستان و پرسپولیس ایران، از ساعت ۱۹:۳۰ امروز(سه شنبه)، در در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان پرسپولیس با گل دقیقه نود ترابی موفق شد حریف را در خانه شکست دهد.

نکته قابل توجه در این بازی حضور پرشور هواداران تیم میزبان در ورزشگاه بود که سراسر ورزشگاه مرکزی دوشنبه را مملو از جمعیت کرد و پس از مدت ها برگزاری بازی بدون تماشاگر، فضای ویژه ای را خلق کرد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، سیامک نعمتی، سعید آقایی، رضا اسدی، میلاد سرلک، امید عالیشاه، مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی

ترکیب استقلال تاجیکستان: مخر الدین حسنوف، الکسی لارین، زوئیر جورابوئف، وحدت هانانوف، احتام نظروف، امیر بک جورابوئف، علیشهر جلیلوف، منوچهر صفروف، اسلام زویروف، منوچهر جلیلوف، رستم سویروف

نیمه اول:

دقیقه ۱۰ : روی یک ضربه کرنر، ترابی با پاس کوتاه و تمرین شده توپ را به پشت محوطه برای عالیشاه فرستاد که شوت عالیشاه با برخورد به مدافعان به کرنر دوباره تبدیل شد.

دقیقه ۱۳: استقلالی ها صاحب یک ضربه کرنر شدند که ارسال خطرناک جلیلوف به تیر یک با دفع بازیکنان پرسپولیس خطر را دور کرد.

دقیقه ۱۹ : سویروف با حرکت انفجاری خود به دل مدافعان پرسپولیس زد و فرشاد فرجی با خطا او را متوقف کرد تا چسبیده به محوطه جریمه استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی شود که این ضربه ایستگاهی با برخورد به دیوار دفاعی پرسپولیس دفع شد.

دقیقه ۲۹ : پرسپولیس در نزدیکی محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شد که ارسال کوتاه و تمرین شده ترابی به درون محوطه با تکل بازیکن استقلال روی پای مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس مواجه شد و اجازه ضربه به سمت دروازه را نداد

دقیقه ۳۵ : پرتاب بلند امیری روی دروازه استقلال خطر ساز شد که دروازه‌بان استقلال با پرش بلند و مشت توپ خطر را دفع کرد.

دقیقه ۳۹ :بازیکنان استقلال با پاس‌کاری‌های متعدد پشت محوطه جریمه از چپ روی دروازه پرسپولیس داشتند که سید جلال توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه۴۰: ارسال بلند به تیر دو با ضربه سر هانونوف همراه شد که حامد لک با مهار کامل توپ، رقیب را در گلزنی ناکام گذاشت.

دقیقه۴۱: وحید امیری با عبور از دو بازیکن حریف توپ را به تیر دو فرستاد که مهدی عبدی نتوانست توپ را کنترل کند و ضربه ناقصش به بیرون رفت تا یک موقعیت جدی از دست برود.

دقیقه ۴۴: با یک حرکت تیمی عالیشاه از سمت راست توپ را روی دروازه استقلال فرستاد که صفروف با فرستادن توپ به کرنر مانع رسیدن آن به مهدی عبدی شد.

نیمه دوم:

دقیقه ۴۷: علیشر جلیلوف، بازیکن استقلال با ورود به محوطه جریمه پرسپولیس یک ضربه خطرناک را به سمت دروازه پرسپولیس زد که توپ با دفع حامد لک کرنر رفت.

دقیقه ۵۲: سیامک نعمتی با نفوذ از سمت راست توپ را به وحید امیری رساند که ضریه امیری با پای مخالف به مدافعان حریف برخورد کرد و به کرنر رفت تا یک موقعیت خوب برای قرمزها از دست برود.

دقیقه ۶۵: ارسال ترابی روی دروازه با ضربه سر فرجی به موقعیتی خطرناک تبدیل شد که دروازه بان استقلال توپ را گرفت‌

دقیقه ۶۸: پاس عبدی در محوطه جریمه به امیری رسید اما ضربه او برگشت داده شد و در ادامه رضا اسدی در شرایطی که می‌توانست گلزنی کند، تعلل کرد و مدافعان توپش را زدند

دقیقه ۷۸: امید عالیشاه با یک سانتر بلند از سمت راست توپ را روی سر مهدی عبدی فرستاد که ضربه سر عبدی را حسنوف دفع کرد.

دقیقه۸۲: در ادامه حملات قرمز ها از و ارسال‌های پیاپی روی دروازه، باز هم توپ را روی دروازه استقلال فرستاد که ضربه سر رضا اسدی تبدیل به گل نشد.

دقیقه۸۸: ارسال نعمتی از سمت راست روی پای ترابی نشست و ضربه او به زاویه مخالف دروازه زده شد که لارین مدافع استقلال توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید.

دقیقه 90: مهدی ترابی با یک حرکت تکنیکی وارد محوطه جریمه حریف شد و با یک ضربه فنی پای چپ توپ را به زیبایی به تور دروازه استقلال چسباند.

257 251

کد خبر 1554867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =