۴ نفر
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
دورکاری کارمندان تهران تمام شد؟

ایرنا نوشت: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران گفت: با توجه به خارج شدن تهران و شهرستان های استان از وضعیت قرمز ناشی از کرونا،۷۰ درصد کارمندان باید به صورت حضوری و حداکثر ۳۰ درصد از کارمندان مشاغل ضروری می‌توانند به صورت دورکاری کار خود را انجام دهند.

غلامرضا عباس پاشا روز دوشنبه با بیان اینکه براساس آخرین رنگبندی اعلام شده فقط شهرستان قدس در استان تهران هنوز در وضعیت قرمز ناشی از کرونا قرار دارد، افزود: فقط حضور کارمندان در این شهرستان به صورت ۵۰ درصدی است و در دیگر ادارات شهرستان باید ۷۰ درصد کارمندان بر سرکار حاضر شوند.

وی ادامه داد: دورکاری در ادارات براساس بخشنامه و اپیدمی ویروس کرونا دوباره احصا شده است و دستگاه های دولتی براساس مصوبه ستاد ملی کرونا مکلف هستند بخشی از خدمات خود را از طریق خدمات الکترونیکی به مردم ارائه دهند.

عباس پاشا گفت: براساس مصوبه سازمان استخدامی کشور دستگاه ها موظفند از ظرفیت دورکاری با اولویت کارمندان زن دارای فرزندان خردسال، زنان باردار و بیماران زمینه ای استفاده کنند و اگر ظرفیت دیگری وجود داشت این شرایط برای سایر کارمندان در نظر گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: براساس نوع کار، برخی از کارمندان باید در محل کار حضور داشته باشند و برخی با توجه به زیرساخت های خدمات الکترونیکی در دستگاه ها وظیفه خود را به شیوه دورکاری انجام دهند.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1556023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =