بهره برداری از بیمارستان خمین درآینده ای نزدیک

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی در بازدید از بیمارستان ۱۴۴ تختخوابی شهر خمین از بهره برداری از این بیمارستان درآینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از اراک، علی نبیان در حاشیه بازدید از پروژه ساخت بیمارستان ۱۴۴ تختخوابی خمین، گفت: باتلاشهای شبانه روزی همکاران درمجموعه وزارت راه وشهر سازی خوشبختانه دراین بیمارستان بخش اعظمی از کارها انجام شده است .

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی گفت: متاسفانه درماههای اخیر به دلیل نوسانات بازار دچارچالشهایی ازجمله کمبود مصالح ساختمانی شدیم که روند اجرایی کار را به تاخیر انداخت ولی درحال حاضر مصالح تامین شده است و کاربه نحو مطلوبی درحال اجراست.

وی درخصوص وضعیت کنونی پروژه بیان داشت: پروژه به سمت نازک کاری پیش میرود وکفپوشها از طبقات بالایی درحال نصب هستند، ضمن اینکه تجهیزات تاسیسات از قبیل شیرآلات تهیه وعملیات نصب آنها آغاز شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: ازآنجایی که ساخت بیمارستان ۱۴۴ تختخوابی شهر خمین درسنوات گذشته شروع شده بود، دغدغه هایی وجود داشت که به سرعت تامین منابع اعتباری ساخت پروژه انجام شده است وامیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از این بیمارستان باشیم.

نبیان ضمن تشکرازهمه کسانی که در به ثمر نشستن این پروژه نقش داشته اند ادامه داد: جهت تسریع در روند بهره برداری از بیمارستان ،دانشگاه علوم پزشکی استان از هفته آینده می تواند جهت تجهیزات خود را درمحل جانمایی وچیدمان تخت های بیمارستانی را صورت دهد.

46

کد خبر 1556586

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =