انعقاد تفاهم نامه بین شرکت آب و فاضلاب  لرستان، مدیریت شعب بانک مسکن استان و سازمان های مردم نهاد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت : با هدف فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه آب، جشنواره مجازی "ارزش آب" در لرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، حمیدرضا کرم وند در این رابطه گفت: خوشبختانه با برنامه های مشترکی که بین شرکت آب وفاضلاب و مدیریت شعب بانک مسکن وجود دارد برای چهارمین سال متوالی این برنامه ها برگزار می شود و مدیریت شعب بانک مسکن لرستان یکی از دستگاه هایی است که بصورت کامل در بحث مسئولیت اجتماعی و به ویژه بحث فرهنگ سازی در مدیریت مصرف آب شرب همکاری لازم را با این شرکت داشته است که امیدواریم سایر دستگاه های اجرایی نیز همانند بانک مسکن حضور فعال داشته باشند .

وی افزود : چرا که اعتقاد داریم بحث آب شرب و مدیریت مصرف بهینه آن یک وظیفه همگانی است و همه آحاد جامعه و به ویژه دستگاه های اجرایی نقش موثری در این زمینه دارند و لازم است که ما از مجموعه مدیریت بانک مسکن و همکاران بخش روابط عمومی این بانک نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

 کرم وند در پایان تاکید کرد جشنواره ارزش آب که یکی از موارد تفاهم نامه منعقد شده می باشد به دلیل استقبال شرکت کنندگان تا ۱۵ مهرماه تمدید شده است و عزیزان می توانند تا تاریخ ذکر شده آثار خود را به شماره های درج شده در پوستر جشنواره ارسال کنند.

46

کد خبر 1556807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =