خط و نشان کریم بنزما برای آقای گلی لالیگا

دنیای ورزش تورنتو نوشت: کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید، در ادامه روند فوق العاده خود شب گذشته برابر مایورکا دو گل به ثمر رساند.

بعد از جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید در تابستان ۲۰۱۸ این کریم بنزما بوده که تا حدود زیادی بار خط حمله این تیم را به دوش کشیده است. ستاره فرانسوی که تا پیش از این به خاطر بازی سازی‌اش در خط حمله رئال مادرید مورد ستایش قرار می‌گرفت حالا نشان داده که یک گلزن فوق العاده نیز محسوب می شود.

کریم بنزما فصل جاری رقابت‌های لالیگا را هم فوق‌العاده آغاز کرده است. بنزما در ادامه روند فوق العاده خود طی هفته‌های اخیر دیشب نیز یک نمایش فوق العاده دیگر را از خود ارائه داد و در برابر مایورکا دو گل به ثمر رساند تا نشان دهد که در بهترین فرم خود به سر می برد.

خط و نشان کریم بنزما برای آقای گلی لالیگا

ستاره فرانسوی با دو گلی که در دیدار برابر مایورکا به ثمر رساند تعداد گل های خود در رقابت‌های لالیگا را به عدد ۸ افزایش داد. در واقع بنزما حالا در این فصل از بیشترین شانس برای آقای گلی لالیگا و کسب جایزه پیچیچی برخوردار است و قطعاً با ادامه این روند به این مهم دست خواهد یافت. از طرفی دیگر لیونل مسی و رونالدو در لالیگا حضور دارند و این موضوع نیز به بنزما در راه رسیدن به این هدف کمک خواهد کرد.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1557520

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =