کرونا 200میلیارد تومان به سازمان ورزش شهرداری تهران خسارت زد

میزان نوشت: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران ازخسارت ۲۰۰ میلیارد تومانی کرونا به سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد.

امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در مورد بدهی پیمانکاران ورزشی در دوران تعطیلی کرونایی در شش ماه گذشته اظهار کرد: سازمان ورزش شهرداری تهران به عنوان یک سازمان مسئول با تمامی مراکز پیمانکاری در همان ماه‌های ابتدایی سال تسویه حساب کردیم و اجازه ندادیم که هیچ یک از پیمانکاران طرف قرار داد با سازمان ورزش شهرداری تهران آسیب مالی ببینند.


وی افزود: بدون دریافت هیچ وجهی سالن‌های ورزشی تحویل گرفته شد و اجازه ندادیم شخصی از ضرر مالی ببیند، هیچ پیمانکاری را نداریم که با سازمان ورزش شهرداری تهران قرارداد داشتنه و سپس دچار ضرر مالی شده باشد.


مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت:، اما متاسفانه نه تنها در شهر تهران بلکه در کل کشور بسیاری از پیمانکاران آسیب مالی دیدند که این جای نگرانی دارد؛ البته وزارت ورزش و جوانان با این عزیزان همکاری لازم را داشته است.


وی گفت: شهرداری تهران تا کنون ۲۰۰ میلیارد تومان خسارت مستقیم دیده و کارشناسان ورزش و کارکنان مرتبط با سازمان ورزش شهرداری تهران دچار خسارت مالی شدند.


سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: از هفته آینده تمامی ورزش‌های کم برخورد اجازه فعالیت دارند و باشگاه‌های ورزشی به تدریج فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

۴۷۲۳۳

کد خبر 1557637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =