فهرست پروانه ساخت، نمایش و گواهی مالکیت، آنلاین شد

سازمان سینمایی، در راستای شفاف‌سازی اطلاعات، مجوزها، پروانه‌ها و گواهی مالکیت فیلم‌ها را به صورت آنلاین در دسترس همگان قرار داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فهرست پروانه ساخت، نمایش و نوبت‌های آثار سینمایی و غیر سینمایی به همراه گواهی مالکیت آنلاین شد. 

مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی با اعلام این خبر گفت: «این فهرست‌ها که طی چند ماه گذشته به صورت هفتگی منتشر می‌شد در ادامه اقدامات انجام شده در حوزه شفاف‌سازی و دسترسی آزاد به اطلاعات، به صورت آنلاین ( reports.mojavezcinema.ir) در دسترس عموم قرار گرفت.»

مسعود نجفی ادامه داد: «سینماگران، اهالی رسانه، پژوهشگران و علاقه‌مندان سینما می توانند با مراجعه به این امکان ایجاد شده در جریان آخرین فهرست پروانه ساخت‌های صادر شده سینمایی و غیر سینمایی، پروانه نمایش‌های صادر شده سینمایی و غیر سینمایی، نوبت‌های ساخت سینمایی و غیر سینمایی و نوبت‌های نمایش سینمایی و غیر سینمایی قرار گیرند که نام هر فیلم با جزییات مشخص شده است.»

وی با اشاره به بخش فهرست گواهی صادر شده مالکیت گفت: «مرداد ماه سال گذشته فهرست گواهی مالکیت ۱۰۲۹ عنوان فیلم سینمایی و غیر سینمایی را منتشر کردیم. اطلاعات مالکیت فیلم‌های جدید که در آن نام و درصد سهامداران هم مشخص شده از دیگر موارد جدید برای مشاهده آنلاین است.»

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1558178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =