مشرق نوشت:

محمود احمدی نژاد ردیس جمهور کشورمان ۱۰خرداد در اولین اجلاس استانداران سراسر کشور در سال ۱۳۹۰ که در محل وزارت کشور برگزار شد، حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

این سخنرانی رئیس جمهور بدون حضور خبرنگاران برگزار شد؛ هرچند سایت ریاست جمهوری متنی از سخنان محمود احمدی نژاد در این جلسه منتشر کرد، اما برخی گفته های رئیس جمهور در این خبر یافت نمی شد.

از این رو برخی گفته های رئیس جمهور در این دیدار که تا کنون منتشر نشده است در ذیل می آید:

براساس این گزارش، رئیس جمهور در این سخنرانی خود با اشاره به مباحثی مبنی بر اینکه برخی عناصر دولت با جن گیرها و رمالان در ارتباط هستند، گفت: حالا که برخی ها را با این عنوان دستگیر کرده اند، بهتر است بگذارند دولت کار خودش را بکند.

وی همچنین در بخش دیگر سخنان خود گفته است: دولت را متهم می کنند که می خواهد در انتخابات دخالت کند، ما کی در انتخابات دخالت کردیم؟ ما به هیچ وجه قصد دخالت در انتخابات را نداشته و نداریم.

احمدی نژاد درباره اظهارنظر های مختلف درباره مسائل مالی و انحرافات فکری مشایی گفت: اگر اینها یک برگ تخلف از آقای مشایی داشتند در بوق و کرنا می کردند. مطالب اخیر هم که منتشر شده سند سازی است.

وی درباره مشایی اضافه کرد: من آقای مشایی را ۲۵سال است که می شناسم و او را فردی مومن و باتقوا می دانم. رئیس جمهور همچنین گفت که برخی ها در چند وقت اخیر شایعه کرده بودند که احمدی نژاد می خواهد استعفا بدهد! اینها گمان کرده اند که الان وقت تقسیم غنائم است، در حالی که من به همه اعلام می کنم که مثل کوه ایستاده ام و تا روز تنفیذ بعدی با جدیت به کار ادامه خواهم داد.

احمدی نژاد همچنین درمورد مسائل مربوط به محمد رضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور گفت: همیشه گفته ام که اگر ثابت شد ایشان یک ریال سوءاستفاده کرده است، در تلویزیون عذرخواهی می کنم؛ من با با اطمینان می گویم که آقای رحیمی یک ریال هم سوءاستفاده نکرده است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برخی هم اینگونه عنوان می کنند که من را طلسم کرده اند! خب بیایید طلسم من را بشکنید تا همه راحت شوند!

احمدی نژاد ادامه داد: من نه بچه خوان هستم، نه بچه سرمایه دار، نه شعیب بن صالح! من خاک پای مردم هستم.

رئیس جمهور همچنین در بخش دیگری از سخنانش بار دیگر با اشاره به تبعیت خود از ولی فقیه تاکید کرد که با وجود ولایت در کشور بن بستی وجود ندارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برخی می خواهند من را بزنند؛ اما من که گفته ام زمین خورده خدایی ام هستم پس بگذارند کارمان را بکنیم.

/2929

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 155838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • s IR ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
  0 0
  اگر اینها یک برگ تخلف از آقای مشایی داشتند در بوق و کرنا می کردند. مطالب اخیر هم که منتشر شده سند سازی است؟!! سندساز به بلا دچار شده و خياط توی کوزه افتاده؟!!
 • احمدی IR ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
  1 0
  رییس جمهور یک کشور بایستی اختیار انتخاب همکاران خود را داشته باشد در غیر این صورت رییس جمهور هم لازم نیست
 • امیر IR ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
  0 1
  چه مظلوم!
 • جنا IR ۱۴:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
  1 0
  دمت گرم دکتر بترکون دشمننان بی سواد و زیاده خواه تو
 • بدون نام A1 ۱۴:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
  1 0
  ((من نه بچه خوان هستم))، لطفا یک نفر استخدام کنید که بیش از این گاف ندهد منظورش از خان بچه مالک است نه خوان
 • موسوی IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۸
  0 0
  چرا نظرات را ثبت نمی کنید