در دیدار چهره به چهره استاندار البرز با اهالی روستاهای اشتهارد عنوان شد

نماینده عالی دولت در استان البرز ضمن دیدار چهره به چهره با جمعی از اهالی روستاهای شهرستان اشتهارد گفت: از آنجایی که اشتهارد یکی از شهرستان‌های کمتر برخوردار البرز است، طی چند سال اخیر به گونه‌ای برنامه‌ریزی کردیم تا به لحاظ اعتباری مورد توجه ویژه قرار گیرد تا زیرساخت‌های لازم را ارتقا دهد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عزیزاله شهبازی» در دیدار با مردم روستاهای شهرستان اشتهارد که روز سه‌شنبه صورت گرفت، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: با توجه به اینکه واکسیناسیون به صورت گسترده انجام شده و همچنین دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت می‌شود، دیدارهای چهره به چهره با مردم را دوباره در دستور کار قرار دادیم.

وی ادامه داد: در شهرستان‌های مختلف این دیدارها اطلاع رسانی می‌شود و یک روستا را برای حضور مردم اعلام می‌کنیم.

شهبازی گفت: دغدغه‌ها، مشکلات و مسائل مردم را از بطن جامعه جویا می‌شویم و این موارد را در خلال برنامه‌های کلان استان مد نظر قرار می دهیم.

وی افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و خدمتگزاری آنها افتخار بزرگی است که نصیب ما شد از این رو با اهتمام ویژه‌ای برای حل موانع آنها اقدام می‌کنیم.

استاندار البرز اضافه کرد: البته در این سفرها مدیران مربوطه نیز حاضر می‌شوند و موضوعات حوزه کاری خود را مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌دهند.

وی گفت: اشتهارد یکی از شهرستان‌های کمتر برخوردار البرز محسوب می‌شود که با اشراف به این امر طی چند سال اخیر به گونه‌ای برنامه ریزی کردیم تا به لحاظ اعتباری مورد توجه ویژه قرار گیرد تا زیرساخت‌های لازم را ارتقا دهد.

شهبازی افزود: اشتهارد در بخش‌های مختلف صنعتی و همچنین دامپروری جایگاه بسیار خوبی در کشور دارد و در این حوزه‌ها مولد محسوب می شود.

در این دیدار استاندار البرز با جمعی از روستاییان اشتهارد دیدار کرد و قول مساعد داد تا موضوعات آنها به فوریت مورد رسیدگی قرار گیرد.

کد خبر 1559043

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =