ضرورت تبدیل شدن سازمان همیاری شهرداری به قرارگاه سازندگی

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های یزد گفت: این سازمان پتانسیل تبدیل شدن به قرارگاه سازندگی در مسیر توسعه و آبادانی استان را دارد و باید از این ظرفیت استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد؛ محمدرضا عظیمی‌زاده در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان اظهار کرد دو سال اخیر برای سازمان دهیاری‌های استان یزد دوره ای طلایی بوده است و امیدواریم این مجموعه قوی و منسجم، تقویت شود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان یزد ادامه داد: ‌فعالیت‌های سازمان برنامه‌محور است و کار تبلیغاتی و نمایشی در سازمان معنی ندارد.

وی افزود: سازمان همیاری شهرداری‌های استان با کار جهادی، مشارکت جویی و پویایی مورد نظر پتانسیل تبدیل شدن به قرارگاه سازندگی را در مسیر توسعه و آبادانی استان و برای خدمت به مردم دارد و شایسته است از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده شود.

عظیمی‌زاده به پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن اشاره و عنوان کرد: مشارکت سازمان در این طرح در قالب کارگزار و برخی پروژه‌ها به عنوان پیمانکار قابل تامل و تاثیرگذار بوده است و در دولت سیزدهم نیز با توجه به دغدغه مسئولان ارشد نظام، این مهم تداوم خواهد یافت.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان، تاثیرگذارترین حامی سازمان را هیئت مدیره و معاون عمرانی استاندار به عنوان رئیس هیئت مدیره سازمان عنوان کرد و گفت: هر زمان سازمان از این حمایت به طور کامل برخوردار بوده، توانسته است در پیشبرد اهداف سازمانی خود بهتر و موفق‌تر عمل کند.

48

کد خبر 1559095

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =