گوشی موبایل گران شد/ آیفون ۱۳ چند قیمت خورد؟

روند قیمت ها در بازار موبایل در یک هفته اخیر افزایشی شده است به طوری که سامسونگ گلکسی آ۵۱ در یک هفته اخیر بیش از یک میلیون تومان گران شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی روند قیمت ها در بازار موبایل حاکی از افزایش قیمت ها در این بازار است؛ در بین تلفن های همراه برند سامسونگ گلکسی آ۵۱ از ۷ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان در مرداد ماه امروز به ۸ میلیون و ۹۷۹ هزار تومان رسیده است و سامسونگ گلکسی اس ۲۰ پلاس نیز از ۱۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در مرداد ماه امروز به ۱۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسیده است.

در بین تلفن های همراه برند شیائومی نیز این افزایش قیمت ها به چشم می خورد به طوری که شیائومی رد می نوت ۹ پرو از ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان امروز به ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است و شیائومی رد می نوت ۸ پرو از ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در مرداد ماه امروز به ۶ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان رسیده است.

در بین تلفن های همراه برند اپل نیز آیفون ۱۳ پرومکس با حافظه ۲۵۶ در حال حاضر در بازار ۴۸ میلیون تومان قیمت خورده است و آیفون ۱۲ مینی نیز در حال حاضر ۲۰ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان قیمت خورده است و آیفون ۱۲ پرومکس با ظرفیت ۱۲۸ نیز در حال حاضر ۳۲ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان قیمت خورده است.

قیمت روز موبایل در جدول زیر آمده است: 

گوشی موبایل گران شد/ آیفون ۱۳ چند قیمت خورد؟

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1559419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =