درخواست عجیب یک نماینده از مدیران وزارت نیرو

نماینده مردم رامیان در مجلس گفت: از مدیران وزارت نیرو و توانیر می‌خواهم قبوض برق مصرفی خود را منتشر کنند تا مشخص شود برای آن ها چگونه محاسبه شده است.

 غلامعلی کوهساری نماینده مردم رامیان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان، اظهار داشت:  عدم پرداخت حقوق با مزایای کارکنان و کارگران شهرداری ها به ویژه شهرداری های شهرهای کوچک موجب شده برخی از کارگران مرخصی گرفته و با عنوان کارگر روزمزد کار کنند. چرا که چندین ماه است حقوق و مزایا دریافت نکرده اند از این رو وزارت کشور باید به داد این اقشار برسد.

کوهساری تاکید کرد: مردم استان گلستان به عنوان یکی از استان های محروم کشور از رئیس جمهور انتظار دارند به این استان سفر کرده و به مشکلات آن ها رسیدگی کنند.

مدیران وزارت نیرو قبوض برق مصرفی خود را منتشر کنند

وی اظهار کرد: تعیین تکلیف رتبه بندی معلمان، یکسان سازی حقوق بازنشستگان، رسیدگی به وضعیت معلمان قرآن و طرح امین و تبدیل وضعیت نیروهایی که از امتیاز ایثارگری برخوردار هستند باید مورد توجه قرار بگیرد. با توجه به آغاز سال تحصیلی لازم است وزارت آموزش و پرورش هرچه سریع تر معرفی شود.

وی عنوان کرد: افزایش چند برابری قبوض برق در استان گلستان و شهرستان رامیان و آزادشهر در حالی که در فصل تابستان و ایام پیک مصرف در روز 7 الی 8 ساعت قطعی برق وجود داشت عین بی عدالتی و بی انصافی مسئولان وزارت نیرو است.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس با اشاره به ارقام نجومی 4.5 میلیون تومانی و 2 میلیون و 700 هزار تومانی و بالاتر برای قبوض برق مشترکین خانگی تاکید کرد: از مدیران وزارت نیرو و توانیر می خواهم قبوض برق مصرفی خودشان را منتشر کنند تا مشخص شود برای آن ها چگونه محاسبه شده و برای مشترکین خانگی مانند مردم استان گلستان چگونه محاسبه می شود.

2323

کد خبر 1560866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =