دریادار تنگسیری: دریا میدانی تعیین کننده در نبرد با مستکبران است/ دشمن را دست کم نمی‌گیریم

فارس نوشت: فرمانده نیروی دریایی سپاه دریا را میدانی تعیین کننده در نبرد با مستکبران برشمرد و خاطرنشان کرد:ما هیچگاه دشمن را دست‌کم نمی‌گیریم، زیرا همواره باید در مسیر ایستادگی و مقاومت پیشرفت کنیم و قوی تر شویم.

آیین افتتاحییه آغاز دوره تحصیلی سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) با حضور دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین محلی استان گیلان، برگزار شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم که در مسجد حضرت سید الشهدا علیه السلام  دانشگاه برگزار شد، گفت: پاسداران جوان ، نهال‌های باطراوت و پرثمر برای انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب هستند.

وی  با بیان اینکه پاسداران جوان باید ذهن خود را قوی نموده و با اتکال به خداوند متعال، حافظ بیرق مبارزه با مستکبران باشند که نسل‌های پیشین در سپاه پاسداران برافراشته کردند، اظهار داشت: جمهوری اسلامی قله‌های تعالی بسیاری در پیش رو دارد که باید با قوی شدن و تبعیت از فرامین و رهنمودهای امام جامعه اسلامی که نائب امام زمان(عج)است، آن قله های دست نیافتنی را فتح کرد.

دریادار تنگسیری با بیان اینکه اگر می خواهیم راه را گم نکنیم باید بصیرت داشته باشیم تصریح کرد: در میدان پاسداری از انقلاب و تحقق ماموریت های محوله باید شجاع و نترس بوده و بدانیم در این مسیر خداوند به ما کمک می کند و حتما پیروز می شویم، «ان تنصرو الله ینصرکم و یثبت اقدامکم».

وی با اشاره به موفقیت‌های جمهوری اسلامی برابر دشمنان و مستکبران جهانی ابراز داشت: مهمترین دستاورد دفاع مقدس مقاومت و ایستادگی ملت ایران آموختن راه شکست دشمنان و دست یابی به اعتماد به نفس کافی برای این کار بزرگ است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید اینکه دشمنان ملت ایران، حتی با  قدرت حداکثری ظاهری خود نیز در برابر ما کم‌توان هستند، افزود: در عین حال ما هیچگاه دشمن را دست‌کم نمی‌گیریم، زیرا همواره باید در مسیر ایستادگی و مقاومت پیشرفت کنیم و قوی تر شویم.

دریادار تنگسیری در ادامه ایمان و توکل را دو عامل مهم برای غلبه بر دشمنان دانست و تصریح کرد: امروز همه تلاش ما این است که دشمن را از  جبهه اسلام دور کنیم و به زورگویی‌ها و تجاوزهای جبهه استکبار برعلیه مسلمانان مظلوم خاتمه دهیم.

وی دریا را میدانی تعیین کننده در نبرد با مستکبران برشمرد و خاطرنشان کرد: پاسداران جوان نیروی دریایی سپاه باید همواره آماده باشند تا بتوانند از منافع ملت ایران در دریاها حفاظت کنند.

23215

کد خبر 1561073

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =