حضور رییسی در بین کشاورزان و نخلداران دشتستانی

ایرنا نوشت: سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در ششمین سفر استانی خود به استان بوشهر سفر کرد و در ادامه این سفر یکروزه هم اکنون وارد شهرستان تنگستان شد و در جمع کشاورزان منطقه حاضر و پای درد و دل آنها نشست.

سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهوری در ششمین سفر استانی خود صبح امروز (جمعه) وارد فرودگاه بین المللی بوشهر شد و مورد استقبال نماینده ولی فقیه، استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی قرار گرفت.
وی در ادامه این سفر یکروزه به شهرستان تنگستان سفر کرد و درجمع برخی از کشاورزان این منطقه گفت:بخش کشاورزی یکی از اولویت های اصلی توسعه بوشهر است و توسعه این بخش و نخیلات در کنار توجه به توسعه شیلات مورد تاکید دولت سیزدهم قرار دارد.
آیت الله رئیسی عنوان کرد: توسعه کسب و کارهای مرتبط با دریا و کشاورزی از مهمترین اولویت های دولت است.

آبرسانی به منطقه تنگستان و آبیاری نخلستان های اهرم از مشکلاتی بود که در دیدار با رئیس جمهوری از سوی کشاورزان مطرح شد.

احداث سد برای آبیاری نخلستان های تنگستان از دیگر درخواست های کشاورزان این منطقه بود.

آیت الله رئیسی در این سفر یکروزه از سوی وزیران نیرو، جهاد کشاورزی، نفت،اقتصاد و دارایی، راه و شهرسازی، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده  ، معاون اجرایی رئیس جمهوری و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول ، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ،  رئیس دفتر رئیس جمهوری همراهی می شود.

بازدید از شرکت صنعتی دریایی ایران ( صدرا)، منطقه ویژه اقتصادی و اسکله  شهید محلاتی و نخلستان های اهرم  از جمله برنامه هایی است که رئیس جمهوری پس از ورود به بوشهر انجام داده است.

شهرستان اهرم تنگستان در فاصله ۴۰ کیلومتری بوشهر قرار دارد.

23231

کد خبر 1561951

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =