۰ نفر
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۵
تردد از پایانه مرزی سرو برقرار شد

همزمان با بازگشایی پایانه مرزی سرو و تردد بین دو کشور ایران و ترکیه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی و فرماندار ارومیه از این پایانه بازدید کردند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، امروز /جمعه/ همزمان با بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی و فرماندار ارومیه از پایانه مرزی سرو، مبادی ورودی و خروجی استان با ترکیه بازگشایی و تردد بین دو کشور برقرار شد.
علی مصطفوی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی در جلسه هماهنگی بازگشایی مرز سرو به ترکیه با ابراز امیدواری بر تداوم فعالیت پایانه های مرزی استان، شیوع ویروس کرونا را عامل اصلی غیرفعال شدن پایانه های مرزی استان عنوان کرده و افزود: مسافرینی که قصد مراجعه به پایانه های مرزی استان را دارند، حتماً باید کارت واکسیناسیون و تست PCR را همراه داشته و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
رسول مقابلی، فرماندار ارومیه نیز در جریان این بازدید با تاکید بر پیگیری مشکلات پایانه مرزی سرو، گفت: رفع موانع تجارت بین ایران و کشورهای همسایه از طریق مرزهای آذربایجان غربی، تأثیر چشمگیری در رونق اقتصادی استان خواهد داشت.

48

کد خبر 1562039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =