آغاز بیست و پنجمین دوره انتخاب صادرکننده برگزیده استانی در سمنان

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز بیست و پنجمین دوره انتخاب صادرکننده برگزیده استانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان حمیدرضا مداح با اعلام این خبر گفت: نظر به فراخوان بیست و پنجمین دوره انتخاب صادرکننده برگزیده استانی درسطح کشور ، صادرکنندگان استان سمنان برای شرکت در انتخاب صادرکننده نمونه تا بیست و هشتم مهرماه سالجاری مهلت دارند.

وی تصریح کرد: فرآیند انتخاب صادرکننده برگزیده با هدف یکسان سازی و به صورت عملیاتی توسط سازمانهای صمت استانهای سراسر کشور اجرا خواهد شد و صادرکنندگان محترم برای مشارکت در فرآیند مذکور میتوانند با مراجعه به سامانه top.ir/proexp۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

حمیدرضا مداح اضافه کرد: بنگاه های صادراتی در حوزه های صنعت ، معدن ، کشاورزی ، خدمات ، بازرگانی عمومی گردشگری ، فنی و مهندسی و ....بعد از مطالعه شرایط ، ضوابط و معیارهای انتخاب صادرکنندگان نمونه سال می توانند به صورت الکترونیکی ثبت نام کنند.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: سازمان توسعه تجارت ایران طبق سنوات گذشته و در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان در عرصه صادرات کالا و خدمات غیر نفتی ، در صدد شناسایی الگوهای موفق در بخش صادرات و معرفی آنان به عنوان صادرکننده برگزیده استانی در سال ۱۴۰۰ طی بیست و پنجمین سالروز ملی صادرات است. 

کد خبر 1563434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =