جابجایی ۵میلیون تن کالا با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای قزوین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: در نیمه نخست سال جاری ۵میلیون و ۱۰۰هزار و ۳۴۲تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای این استان حمل و جابه‌جا شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲.۵درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ جواد حق‌لطفی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: از این میزان بار حمل شده یک میلیون و ۵۰۰هزار تن از آن داخل استان و ۳میلیون و ۵۰۸هزار تن به سایر نقاط کشور حمل شده که برای جابه‌جایی بار طی این مدت ۳۴۰هزار و ۵۸برگ بارنامه صادر شده است.

حق‌لطفی ادامه داد:خاک معدنی و صنعتی، انواع نوشابه، انواع مواد پاک‌کننده، آهن‌آلات، میلگرد، بطری خالی، انواع کاشی و گازوئیل بیشترین کالاهای حمل شده توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای در این مدت بوده است.

او با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی رانندگان ساعی و زحمتکش حوزه حمل و نقل جاده‌ای افزود: در حال حاضر ۱۰هزار دستگاه ناوگان باری سنگین و ۱۲هزار راننده در استان برای حمل و جابه‌جایی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به نقاط مختلف کشور فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین اظهارکرد: در قالب کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ نظارت ویژه بر عملکرد رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل انجام می‌شود و صاحبان کالا و مردم می‌توانند هرگونه درخواست یا شکایت‌های خود را در این حوزه با سامانه۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل جاده‌ای در میان بگذارند.

48

کد خبر 1563589

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =