اعزام مشمولان وظیفه عمومی به مراکز آموزشی درمورخه یکم آبان ماه۱۴۰۰

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از اعزام کلیه مشمولان (عادی، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا) دریکم آبان ماه۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری "مجید بهمنی" با اعلام این خبر گفت:طبق موارد مندرج در برگه‌های اعزام به خدمت، آن دسته از مشمولانی که جهت اعزام به خدمت، توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا مستقیماً به مراکز آموزش معرفی شده‌اند، خودشان را به آن مراکز معرفی و مابقی مشمولان باید رأس ساعت ۰۷۰۰روزشنبه مورخه یکم آبان ماه۰ ۱۴۰ در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری-جاده دانشگاه آزاد- جنب راهنمایی و رانندگی حضور داشته باشند.

وی ماده ۵۸ قانون وظیفه عمومی اصلاحی ۲۲ آبان ۱۳۹۰ را تشریح کرد و بیان داشت: طبق این قانون برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها تا ۳ ماه باشد، ۳ ماه اضافه خدمت و مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان بیشتر از ۳ ماه باشد ۶ ماه اضافه خدمت لحاظ خواهد شد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری، اضافه کرد: مشمولان در روز اعزام به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا، ماسک، دستکش و جیره غذایی خشک بین راهی همراه داشته و اقدامات بهداشت فردی لازم از قبیل، کوتاه کرد موی سر، گرفتن ناخن‌ها و غیره را قبل از اعزام انجام دهند.

این مقام انتظامی ادامه داد: مشمولان به منظور رعایت نکات بهداشتی وسایل شخصی، بهداشتی، استحمام، قاشق و چنگال، لیوان، ناخن‌گیر، لباس زیر، کارت تلفن و غیره را به همراه داشته باشند.

 وی تصریح کرد: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح با توجه به اینکه اعزام به مرخصی سربازان در طول دوره به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا امکان‌پذیر نمی‌باشد بنابراین مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز مانند برگ اعزام، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص متاهلان، پدر نظامی شاغل یا بازنشسته، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۲۵ درصد و خانواده درجه یک شهدا و غیره را همراه خود داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی پلیس چهارمحال و بختیاری در پایان از خانواده مشمولان خواست، به منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از ازدحام جمعیت در روز اعزام، از حضور و استقرار برای بدرقه اکیداً خودداری نمایند.

کد خبر 1566259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =