پاسخ سازمان لیگ به درخواست تعویق دیدار مس - پدیده

تسنیم نوشت: رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد هرگونه تصمیم‌گیری درباره دیدار مس - پدیده در صورت حاضر نشدن تیم مشهدی در زمین، بر عهده کمیته انضباطی است.

 احسان اصولی رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی با توجه به مشکلات مدیریتی باشگاه پدیده و عدم سفر بازیکنان این تیم به رفسنجان، در نامه‌ای به سازمان لیگ درخواست تعویق دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان در هفته دوم را داشته است.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در واکنش به طرح این درخواست و نحوه رسیدگی سازمان لیگ به آن گفت: ما به درخواستی که شده است احترام می‌گذاریم، اما به‌عنوان برگزارکننده مسابقات طبق قوانینی که داریم مقدمات برگزاری مسابقه را فراهم خواهیم آورد و هر تصمیمی درباره تعویق مسابقه یا نتیجه آن، بر عهده کمیته انضباطی است.

وی ادامه داد: نمایندگان ما برای برگزاری مسابقه، موظف هستند تمام قوانین را اجرا کنند و در صورت عدم حضور یکی از تیم‌ها، در گزارش خود به کمیته انضباطی موضوع را ارجاع می‌دهند. پس از آن کمیته انضباطی تصمیم خواهد گرفت که چه اتفاقی رقم بخورد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه پس با این شرایط رسیدگی به درخواست هیئت فوتبال استان خراسان رضوی برای تعویق بازی قابل بررسی نیست، اظهار داشت: ما با دو وضعیت مواجه هستیم. نخست شرایط فورس ماژور است که اگر در چنین شرایطی درخواستی ارائه شود، رسیدگی صورت می‌گیرد و تصمیم‌گیری انجام می‌شود. در شرایط عادی، اما شواهد و قرائن مورد بررسی قرار می‌گیرد که آن زمان باید دید ادله باشگاه یا هیئت فوتبال چه بوده که تصمیم‌گیری در این باره نیز بر عهده کمیته انضباطی است.

258 251

کد خبر 1566639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =