سرقت کپسول‌های آتش‌نشانی تونلی در تهران/ دستگیری سارقان

ایلنا نوشت: معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۲ سارقی که کپسول های آتش نشانی تونلی را سرقت کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" در توضیح این خبر گفت: با شکایت نماینده سازمان طرح ترافیک شهرداری تهران، در رابطه با سرقت ۱۵ عدد کپسول آتش نشانی نصب شده در تونل شهدای غزه، کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند.

وی افزود : کارآگاهان اداره هفدهم با مراجعه به محل سرقت و بررسی دقیق دوربین مداربسته تونل، مشاهده کردند خودروی پژو ۴۰۵ نقره ای با دو سرنشین اقدام به سرقت کپسول ها می کند.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران  ادامه داد: با استعلام شماره پلاک خودروی پژو ، معلوم شد که پلاک خودروی پژو متعلق به خودروی دیگری است و این احتمال مطرح شدکه سارقان اقدام به تغییر پلاک خود کرده اند. بدین ترتیب کارآگاهان با اقدامات پلیسی موفق شدند شماره پلاک خودرو پژو را بدست بیاورند.

سرهنگ کنجوریان تصریح کرد: در بررسی ها مشخص شد خودرو متعلق به خانمی به نام شیما است که خودرو در اختیار برادرش قرار داده  است. این در حالی بود که شهرام ۲سابقه سرقت در پرونده خود داشت. با احتمال دست داشتن شهرام در این سرقت ها، کارآگاهان راهی محل شده و مرد جوان را بازداشت کردند.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی در پایان اضافه کرد: گرچه شهرام در تحقیقات اولیه منکر سرقت ها بود اما در نهایت به جرم خود اعتراف کرد و گفت: من با همدستی سهیل سرقت ها را انجام می دادم. کپسول های اکسیژن را سرقت می کردیم تا هزینه مواد مخدرمان را پرداخت کنیم. با اعتراف متهم جوان، همدست او نیز شناسایی و دستگیر شد.

۲۳۵۲۳۳

کد خبر 1566950

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =