مراسم تقدیر از «خیران سلامت» در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

مراسم تقدیر از خیران سلامت با مشارکت مرکز نیکوکاری باران مهر بیمارستان هاجر(س) در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، مراسم تقدیر از خیرین سلامت با حضور جاسم محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد استان، علی‌ضامن صالحی‌فرد معاون دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، احمد رئیسی رئیس بیمارستان هاجر (س) شهرکرد، کادر درمان و خیران برگزار شد.  

جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌ها و فداکاری‌های کادر درمان بیان کرد: نجات جان بیماران مبتلا به ویروس کرونا و بازگشت آن‌ها به زندگی نتیجه تلاش‌ها، از خود گذشتگی و صبر شما بزرگواران است که تاریخ هرگز آن را فراموش نخواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت فعالیت مراکز نیکوکاری در بیمارستان‌ها افزود: راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در بیمارستان‌ها نیز در راستای کمک به بیماران نیازمند و تسریع در روند درمان آن‌ها انجام می‌شود که اکنون دو مرکز نیکوکاری باران مهر در بیمارستان هاجر(س) و هدیه حیات در بیمارستان آیت‌اله کاشانی شهرکرد فعالیت می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان اضافه کرد: تهیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران نیازمند، کمک به پرداخت فرانشیز درمان با مشارکت کمیته امداد استان، تهیه اقلام فرهنگی برای کودکان سرطانی و بیمار و شناسایی بیماران نیازمند و معرفی به این نهاد از جمله خدمات ارائه شده توسط این مراکز نیکوکاری است.

محمدی با اشاره به حمایت کمیته امداد استان از بیماران نیازمند گفت: ۱۱۹۸ بیمار صعب‌العلاج و خاص تحت حمایت هستند که علاوه‌بر تأمین تجهیزات مورد نیاز، ماهانه کمک هزینه نگهداری و خرید لوازم بهداشتی و درمانی نیز دریافت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمامی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان از مزایای بیمه مکمل مددجویی بهره‌مند هستند و کمک‌هزینه فرانشیز، خرید دارو و کمک هزینه‌های درمانی دریافت می‌کنند.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم کادر درمان(که از خیران هستند) و خیران حوزه سلامت از طرف مرکز نیکوکاری باران مهر بیمارستان هاجر(س) تقدیر شدند.

46

کد خبر 1567462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =