لزوم استفاده از ظرفیت رسانه‌های استان بزد برای تحقق برنامه های آموزشی

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: در ماه‌های پایانی سال آموزش‌های مجازی باید از ظرفیت رسانه های استان برای تحقق برنامه های آموزشی استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد: عماد تشکری در دیدار با کارشناسان حوزه تعاون این اداره کل با بیان اینکه با نگاهی که دکتر عبدالملکی وزیر محترم به بخش تعاون و نقش آن در اقتصاد دارند قطعا برنامه های متفاوتی در این حوزه از طرف دولت به اجرا گذاشته می شود گفت: یزد به عنوان پایتخت تعاون در کشور محسوب می شود و خوشبختانه تعاونی های معتبر و الگو نیز در سطح استان وجود دارند.سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه معرفی ظرفیت های بخش تعاون امری ضروری است تصریح کرد: از طریق رسانه ها به خصوص صدا و سیما باید ظرفیت های موجود حوزه تعاون برای مشارکت مردم معرفی شود که یکی از راه های آن معرفی شرکت تعاونی های موفق در سطح استان هست.

وی ضمن تشکر از صدا و سیمای مرکز یزد بابت معرفی تعاونی های برتر سال جاری در برنامه «واما امشب» تاکید کرد: تهیه فیلم و معرفی تعاونی های موفق استان از طرف عوامل برنامه مستند «از کجا شروع کنم» در هفته آینده شروع می شود که انتظار می رود تمامی کارشناسان شهرستان ها از ظرفیت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند.

تشکری آموزش قوانین تعاون را امری ضروری دانست و افزود: در نظر داریم تا با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه بتوانیم از طریق صدا و سیمای مرکز استان آموزش قوانین تعاون را انجام دهیم.

وی نظارت، تشکیل و آموزش در بخش تعاون را بسیار ضروری عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در ماه های پایانی سال آموزش های مجازی، حضوری و استفاده از ظرفیت رسانه های استان برای تحقق برنامه آموزشی باید مد نظر قرار گیرد.

48

کد خبر 1567841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =