نماینده دشتستان: خبرهایی درباره سهم‌خواهی و دخالت برخی نمایندگان در انتصاب‌ها می‌شنوم

ایسنا نوشت: نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس گفت: وظیفه نماینده مجلس عزل و نصب مدیران نیست و من هم از گوشه‌ و کنار خبرهایی مبنی بر سهم‌خواهی و دخالت برخی نمایندگان در انتصاب‌ها را شنیده‌ام که در صورت صحت اشتباه و خلاف است و نباید این روال وجود داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی؛ ابراهیم رضایی در نشست پرسش و پاسخ با اهالی محله حسین‌آباد برازجان افزود: روی مصداق و اینکه چه فردی مدیر شود ورود نمی‌کنیم ولی بر روی معیارهای انتصاب مدیران از جمله اینکه مدیران دولت باید کارآمد، مردمی، انقلابی و پاک‌دست و در راستای گام دوم انقلاب باشند، تاکید می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رابطه نمایندگان با استاندار را میزان انقلاب، ولایت‌ و مردم‌ تعیین می‌کند، بیان کرد: استاندار و هر مسئول دیگری به همان اندازه‌ که نوکری و خدمت به مردم و انقلاب کند و در خط ولایت باشد، مطلوب نمایندگان است.

رضایی ادامه داد: چنانچه مدیری دنبال باندبازی و تسویه‌حساب و سیاسی‌کاری باشد و مشکل مردم را حل نکند نمایندگان نیز به همان میزان با آن مدیر فاصله می‌گیرند.

وی  پاسخگویی مسئولان را عامل مهم و تاثیرگذاری در رفع مشکلات مردم دانست و اظهار کرد: مسئولی که پاسخگو باشد دنبال رانت و فساد و تبعیض نخواهد بود و بدون شک پاسخگویی در عملکرد بهتر مسئولان نیز اثرگذار خواهد بود.

23231

کد خبر 1567949

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =