شهرداری ارومیه با شکست خودروسازان به نبرد حساس اصفهان رسید / آذرباتری باز هم باخت

هفته پنجم لیگ برتر والیبال با برد شهرداری ارومیه و شکست آذرباتری همراه بود.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سالن ۶هزار نفری غدیر "دورنالاریوواسی" میزبان دو بازی از هفته پنجم لیگ برتر والیبال بود.

در نخستین بازی از ساعت ۱۵، آذرباتری ارومیه با نتیجه سه بر یک به شهرداری ورامین باخت.

در این بازی آذرباتری در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب شد و تنها در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسید.

فرهاد نفرزاده سرمربی آذرباتری این تیم را با ترکیب محمدعلی فلاح، امیر افشار، میربابک موسوی، آرمان رحمانی، محمد بربست، متین احمدی و میلاد فتاحی  را به عنوان نفرات اصلی به زمین فرستاد که از ست دوم بربست ستاره آذرباتری تعویض و دوباره از اواسط ست چهارم به زمین بازگشت.

ساسان خداپرست سرمربی ارومیه‌ای ورامینی‌ها نیز تیم شهرداری ورامین را با ترکیب بهمن جهاندیده، حسین ولایی، رضا مصلح آبادی، امین نجفی، جابر اسماعیل پور و اسماعیل طالبی به میدان فرستاد.

اما از ساعت ۱۸ و در در آخرین بازی هفته پنجم، تیم شهرداری ارومیه در سه ست پیاپی سایپا تهران را شکست داد.

نماینده ارومیه در این بازی بترتیب موفق شد ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۳ بر خودروسازان غلبه کرد.

محمدرضا تندروان در این بازی، شهرداری ارومیه را با ترکیب احد رضایی، آرمان صالحی، علیرضا بهبودی، قاسم کارخانه، عادل غلامی، رحمان داوودی و امیررضا سرلک به زمین فرستاد و ناصر شهنازی  سرمربی ارمیه‌ای خودروسازان نیز تیم سایپا را با ترکیب رمضان صحبتی، سجاد سیفی نیا، بابک امیری، بنیامین ایگدری، داوود شکیبا و حمید محمد وارد زمین کرد.

به این ترتیب شهرداری ارومیه و سپاهان چهارشنبه حساس ترین بازی هفته را در نبرد بی شکست ها برگزار خواهندکرد.

48 

کد خبر 1570958

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =