نامه مهم وزیر کشور به استانداران/ هرگونه انتصاب صرفا با حکم وزیر کشور صورت می پذیرد

احمد وحیدی وزیر کشور در نامه ای خطاب به استانداران‌ کل کشور نوشت هر گونه انتصاب معاونین و ‌... صرفا با حکم وزیر کشور صورت می پذیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اخیرا انتصابات در دولت ابراهیم رییسی، انتقادات بسیاری به دنبال داشته است انتصاباتی که با انتقادات پی در پی نمایندگان مجلس و حتی حامیان دولت ابراهیم رییسی همراه شده است.

در همین راستا احمد وحیدی وزیر کشور در نامه ای خطاب به استانداران‌ کشور و براساس عمل به مصوبه ۹۵/۰۴/۰۱، تاکید کرده است که هرگونه انتصاب معاونین استاندار،فرمانداران و بخشداران پس از طی فرآیندهای قانونی مربوط، صرفا با حکم وزیر کشور صورت می پذیرد. 

نامه مهم وزیر کشور به استانداران/ هرگونه انتصاب صرفا با حکم وزیر کشور صورت می پذیرد

۲۳۲۱۹

کد خبر 1573384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • سعید IR ۲۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۴
  0 1
  به نظرم کار پسندیده ای است در مجموع ! ولی دیگه در این ۳ هزار کرسی ( کل کشور ) که هر کرسی به خون بهای یک کربلا به عدد ۷۲ تن شهید پیش می‌آید( چون ازدواج بین مسئولین رواج داشته ) و ممکن است فامیل و داماد کسی هم جلوس کند !؟ منتها مهم این است که پاسخ حق الناس و خون شهدا اسون نیست و دقت کنند
 • علی IR ۰۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
  3 0
  سلام در نامه آمده اگر فرد مناسبی پیدا نشد میتوان ۱۵ درصد از نیرو های خارج از وزارت کشور استفاده نمود درصورتیکه در بدنه وزارت کشور افراد با سابقه و با تجربه و متخصص وجود دارد اما کانال محکم ندارند ضمنا به وزیر محترم کشور عرض میکنم که ای کاش میگفتند که اگر از بیرون کسی را به وزارت و مجموعه می آورند در ازای آن دو نفر از نیروهای مجموعه را به آن وزارت غیرمرتبط بفرستند و مامور کنند تا توازن برقرار گردد البته اگر قبول کنند
 • IR ۰۶:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
  4 1
  آقای وحیدی نظارت بر شوراهای شهر و روستا را شدت بدهید . بخصوص شوراها و دهیاری ها ولند و حتی از فساد آنها حمایت میشود .
 • علی محمد IR ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
  0 1
  پس اینکه میگید ما اختیار ات را با استان ها مبدیم الکی وسرکاری هست