۰ نفر
۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۸
توانیر: چرا برق، شب‌ها قطع می‌شود؟

معاون توزیع و هماهنگی توانیر با اشاره به قطع برق در برخی از نقاط تهران به خصوص در شب توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، غلامعلی رخشانی مهر با اشاره به قطع برق در برخی از شهرها به  خصوص تهران گفت: قطع برق به دلیل کمبود یا قطعی گاز صحت ندارد.

او ادامه داد: ممکن است قطع شدن برق به دلیل حادثه یا برخورد اتومبیلی با تیر چراغ برق و یا غیره باشد که این اتفاق نه تنها در تهران بلکه در تمامی کشورهای جهان مرسوم است.

معاون توزیع و هماهنگی توانیر اضافه کرد: در حال حاضر ما کمبود سوختی در نیروگاه‌ها نداریم که بخواهد برقی از مناطق کشور قطع شود، به طور کلی سوخت رسانی طبق روال عادی در حال جریان است و نگرانی مبنی بر کاهش منابع سوختی نیروگاهی در کشور نداریم.

توانیر: چرا برق، شب‌ها قطع می‌شود؟

رخشانی مهر گفت: با تمام توان و با همکاری سایر دستگاه‌ها از جمله شرکت ملی گاز در صدد هستیم با تامین مناسب سوخت نیروگاه‌ها مشکل قطعی برق زمستان سال گذشته تکرار نشود، اما مصرف بالای سوخت در کشور یکی از موانع اصلی تحقق این وعده است.

این در حالی است که محسن طرزطلب مدیر عامل شرکت برق حرارتی با اشاره به قطع برق در زمستان امسال، تصریح کرد: از اکنون نمی‌توان این مسئله را پیش بینی کرد، نگرانی‌هایی وجود دارد، در حال رصد شرایط هستیم، اما برآورد ما بر این است که مشکلی در این حوزه به وجود نیاید.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1573832

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =