هشدار یک اصولگرا به رییسی درباره آسیب به اعتماد عمومی/ اسیر شعارهای ابتدایی نشوید!

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فعال سیاسی اصولگرا درباره برنامه های دولت جهت رفع مشکلات اقتصادی توضیحاتی را بیان کرد.

ناصر ایمانی فعال سیاسی اصولگرا  درباره برنامه های دولت جهت رفع مشکلات اقتصادی کشور توضیح داد: برای قضاوت دولت الان مقداری زود است، اما زود بودن به این معنی که دولت تازه بر سر کار آمده و مسئولین تازه در حال آشنایی با کارها هستند.

وی افزود: نگرانی کنونی این است که اشراف کامل اطلاعاتی نسبت به وضعیت کشور در حدی که باید وجود داشته باشد در بین مسئولان دیده نمی شود و در واقع هماهنگی لازم و مدیریت کافی متناسب با مشکلات کشور وجود ندارد و انگار شاهد نوعی سردرگمی بین مسئولین در تصمیم گیری هستیم، اما امیدواریم که این نگرانی درست نبوده و مربوط به همین شروع فعالیت های دولت در ماه های اخیر باشد که طبیعی است.

ایمانی ادامه داد: من گمان می کنم که دولت در زمینه مسائل اصلی بورس مقداری کم توجه است و به نوعی اسیر شعارهای ابتدایی خودش شده، چرا که بورس سازوکارهای پیچیده خود را دارد و باید مسئولان ذی ربط و در راس آن وزیر اقتصاد کمی علمی تر به مسائل و مشکلات کنونی بورس توجه کنند؛ به هر حال سرمایه تعداد بسیار زیادی از مردم کشور در بازار سرمایه است و دولت هم توجه زیادی دارد که بازار سرمایه یکی از بازارها جهت رشد و تولید در کشور است و دولت باید برای مولدسازی از این بازار استفاده کند و رونق آن را رونق تولید و شکوفایی اقتصاد بداند.

این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: یکی از مظاهر بازگشت اعتماد عمومی مردم به دولت قطعا در گرو بهبودی بازار سرمایه است و اگر دولت توجهی به این بازار نداشته باشد هم به تولید و اقتصاد کشور آسیب خواهد زد و هم به سرمایه اجتماعی خود و این دولت بنابراین دولت باید کارشناسی تر با این مسئله برخورد کند و نوسانات این بازار را کنترل کنند.

ایمانی در پایان گفت:  دولتی که انتخاب شده باید به وعده هایی که داده عمل کند و بورس را از این وضعیت نابسامان که شاهد نواسانات شدید است نجات دهد، دولت باید اهتمام بیشتری بورزد چرا که بورس تلاقی تولید کشور، بازگشت اعتماد عمومی مردم به دولت و رضایتمندی مردم از این دولت است.

23219

کد خبر 1574007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمد IR ۱۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
    0 0
    ریسی اگر با این فرمان جلو رود سال دیگر نه این مجلس رای میاورد نه خودش رای میاورد انسان یکمی باید رو حرف خودش باشد قرار بود حمایت از بورس کند ولی الان این از روحانی بدتر کرده پایش روی گلوی سهامدار است بخدا خدا خوش نماید اگر اعتقاد به خدا دارید