چرا باید احمدی‌نژاد را محاکمه کرد؟/ این روزها بحث ترک فعل مسئولان داغ است

سایت فردا نوشت: بحث رسیدگی به ترک فعل مسئولان سابق داغ است و برخی معتقدند که باید احمدی‌نژاد را هم محاکمه کرد. هر یک هم دلایلی دارند.

این روزها که بحث رسیدگی به ترک فعل مسئولان داغ است، برخی پرونده احمدی‌نژاد را هم باز کرده و خواستار رسیدگی به عملکرد او در یک دادگاه عادلانه و منصفانه هستند. مثلا حجت ‌الاسلام نقویان، روحانی منتقد در یک مصاحبه ویدئویی دوران احمدی‌نژاد را دوران پایه گذاری یک سری ناراستی‌ها و کجی‌ها می‌داند و می‌گوید: «نزدیکترین نزدیکان او محاکمه شده و در زندان هستند. خودش را هم اگر محاکمه کنند خواهند دید که جنایاتی کرده است. باید در یک دادگاه رسمی محاکمه علنی شود و قطعا جرم او سنگین است».

چرا باید احمدی‌نژاد را محاکمه کرد؟

محسن کوهکن، نماینده ادوار مجلس نیز از جمله کسانی است که اخیرا از درخواست برخی برای محاکمه روحانی و احمدی نژاد استقبال کرده است. او می‌گوید: « اگر احمدی‌نژاد و روحانی را محاکمه کردند، برای متنبه‌شدن دیگران است که آنان دیگر راه رؤسای‌ جمهور پیشین را نروند».همینطور که مشخص است این روزها بحث درخواست محاکمه احمدی‌نژاد داغ است. حالا یکی خواستار محاکمه او می‌شود تا مسائلی مثل شکایت از روحانی و رسیدگی به عملکرد دولت قبل به حاشیه برود، یکی مثل نقویان او را متهم می‌کند به جنایت کردن و یکی هم مثل کوهکن محاکمه او یا دیگر روسای جمهور قبلی را در جهت متنبه کردن روسای جمهور بعدی می‌داند.

23231

کد خبر 1575111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 1
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  1 0
  بعد از احمدی نژاد نوبت محاکمه اصلاح طلبان و کارگزاران خواهد رسید
 • محمد IR ۰۹:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  2 1
  شما نان خور روحانی بودید احمدی 45 دلار یارانه داد محاکمه شود روحانی که برادرش دزد بود خودش سارق اعتماد وسرمایه مردم در بوری راست بگرد خجالت چیز خوبی است حیف شما نمکشید ولی مردم اگاه هستند می داند کی پدر سوخته ودزد است همین کافی است
 • PL ۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  6 2
  رییسی بداند که پیشاپیش افراد به شدت با سواد تر در پی محاکمه او هم خواهند بود روزهای دیدن دوران پینوشه در راه است