دعوت از دایی، کریمی و روشن برای جشن روز ملی امارات

سازمان ورزش امارات عربی متحده به مناسبت پنجاهمین سالگرد روز ملی امارات در دوم دسامبر ۲۰۲۱ در نظر دارد نمایشگاه ورزشی در دبی برپا کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛یکی از مسئولان برگزاری این نمایشگاه گفت: با توجه به سپری شدن ۵۰ سال از تاسیس کشور امارات در نظر داریم تا دستاوردهای ورزشی کشورمان را طی این نیم قرن در قالب نمایشگاهی به معرض نمایش بگذاریم. به همین بهانه از ستاره های بزرگ ورزش جهان و البته مدیران باشگاه‌های مطرح برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آورده ایم تا آنها هم در این رویداد حضور پیدا کرده و داشته های ورزشی خودشان را برای به اشتراک گذاشتن با ما و دیگر ورزشکاران یا مدیران ورزشی به دبی بیاورند. درباره حضور ستاره‌های ورزشی ایرانی باید بگویم از علی‌ دایی دعوت کردیم که در تاریخ دوم دسامبر به دبی بیاید که دعوت ما را پذیرفت. همچنین حسن روشن و حسن نظری بازیکنان قدیمی تیم ملی فوتبال ایران هم با قبول این دعوت در همان تاریخ به امارات می آیند.
گفتنی است علی کریمی هم در فهرست دعوت شدگان به این مراسم است که هنوز برای حضور در نمایشگاه ورزشی امارات به مسئولان برگزار کننده پاسخ قطعی نداده است. 

251 251

کد خبر 1575583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =