واکنش سازمان لیگ به ادعای باشگاه استقلال؛ گفته بودیم حق استفاده از بازیکنان خارجی را ندارند

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: در دو تاریخ به باشگاه استقلال اعلام کردیم حق استفاده از بازیکنان خارجی را ندارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فریبرز محمودزاده در خصوص دو بازیکن خارجی استقلال که امروز نمی توانند به میدان بروند، اظهار داشت: در دو تاریخ به باشگاه استقلال اعلام کردیم حق استفاده از بازیکنان خارجی را ندارند.

وی در مورد ابطال مجوز موقت بازی دو بازیکنان استقلال تاکید کرد:  سازمان لیگ همواره با همه باشگاه ها در چارچوب قوانین و مقررات همکاری می کند و به جهت احترام به هواداران و کمک قانونی به فوتبال نیز با وجود اینکه باشگاه استقلال ضمانت های بانکی لازم را برای استفاده از یامگا و ژستند ارایه نکرده بود، با این حال با مساعدت مسئولین فدراسیون و سازمان لیگ، مجوز موقتی برای این دو بازیکن صادر شد تا باشگاه استقلال زمان برای ارایه ضمانت بانکی را در اختیار داشته باشد.

محمودزاده افزود: در نهایت در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۰ سازمان لیگ در نامه ای رسمی و محرمانه به باشگاه استقلال اعلام کرد که مجوز موقت و مشروط این دو بازیکن به دلیل عدم ارایه تضامین بانکی لغو شده است. حتی به صورت شفاهی نیز به عوامل باشگاه استقلال این موضوع یادآوری شد.

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: باشگاه استقلال نسبت به تذکرهای قانونی سازمان لیگ بی توجهی کرد و در نهایت امروز برای آخرین مرتبه سازمان لیگ در پاسخ به مکاتبه باشگاه استقلال  به تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰ که راس ساعت ۱۵:۴۵ به این سازمان ارسال گردیده در نامه ای اعلام کردیم حق استفاده از این دو بازیکن خارجی خود را نخواهند داشت. این موضوع حتی از سوی مسئول و ناظر برگزاری مسابقه درسیرجان به اطلاع بیژن طاهری مدیر تیم استقلال رسید.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1576280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
  1 2
  استقلال مصونیت قانونی و قضایی داره ،این تخلف هم مثل تخلف های قبلی پوشش داده میشه .
 • IR ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
  1 2
  این چند بازی باید سه هیچ به سود رقیب تیم کیسه بشه ،ولی شک ندارم وزیر و فدراسیون خادم موضوع رو ماستمالی میکنند .
 • IR ۱۵:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
  1 1
  حالا که پول تبلیغات رو دیدن از دست دادن میخوان تلافی کنند.
 • حسین IR ۲۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
  1 1
  جمع کنید این سیاه بازیها را فقط قانوناتون برا استقلاله اینها همه برای اینه که لنگ را نجات دهند
 • فاروق IR ۲۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
  1 0
  اگر گفتی قطعا باید برای این موضوع سند داشته باشید ، با شلوغ کاری ، چیزی درست نمیشه ، فرقی نداره چه ازطرف سازمان لیگ و فدراسیون ، چه از طرف باشگاه