دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با فرمانده ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، امنیت و اقتدار حاکم در خلیج‌فارس را مرهون حضور سپاه دانست.

به گزارش خبرآنلاین از  قشم، افشار فتح الهی در نشست صمیمانه با فرمانده ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه (ندسا)قشم بیان داشت: تأمین امنیت این منطقه استراتژیک توسط نیروهای غیرتمند سپاه، افتخاری برای کشور است.

وی با تأکید بر توان اقتصادی قشم افزود: این منطقه دارای ظرفیت‌های بسیاری به‌ویژه در حوزه ساخت و صادرات تولیدات ملی است که می‌تواند نقش بسزایی در گردش اقتصاد و ارزآوری کشور ایفا کند.

فتح الهی ادامه داد: قدرت تفاوت نیروهای نظامی ایمان و تعهد آنان است. 

 فتح الهی، قدرت جنگاوری و دلیل تفاوت نیروهای نظامی ایران با نیروهای نظامی سایر کشورها را در ایمان و تعهد آنان دانست و ادامه داد: نیروهای نظامی ما برای حفظ استقلال، امنیت و تمامیت ارضی ایران، همیشه بااقتدار کامل درصحنه بوده است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم همچنین به قدرت نظامی سپاه اشاره کرد و گفت: دشمن در حوزه جنگ نظامی نمی‌تواند با ما مقابله کند و به همین دلیل به جنگ فرهنگی و اقتصادی روی آورده که لازم است در این راستا برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشیم.

یادآور می‌شود، افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم صبح امروز شنبه ۶ آذرماه ۱۴۰۰، با ناو سالار دوم پاسدار اسکندر میرشکاری نسب، فرمانده ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه (ندسا)قشم، به همراه جمعی از فرماندهان سپاه شهرستان قشم و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کرد.

48

کد خبر 1577170

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =