از ظرفیت جوانان در اداره استان استفاده می‌کنیم

استاندار قزوین گفت: ظرفیت قابل توجهی در جامعه جوان استان در کنار مسئولان قرار دارد، ما می‌توانیم از این معدن غنی استفاده کنیم و قطعاً از ناحیه ما این زمینه فراهم خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد مهدی اعلایی، استاندار قزوین در نشست صمیمی با جمعی از جوانان نخبه استان گفت: خود را موظف به شنیدن، مشورت گرفتن، تحلیل خواستن و تصمیم گرفتن از سوی جوانان دلسوز استان می دانیم و در ادامه مسئولیت خود در استان دیدارها و جلسات مداوم و منظم برگزار خواهیم کرد.

اعلایی تصریح کرد: دولت یکی از فرامین مقام معظم رهبری را که اصلاح قانون بودجه است، در پیش گرفته است و در حال حاضر ۱۲ هزار ردیف بودجه دستگاهی و ۹ هزار ردیف بودجه ای برنامه و بودجه در کشور وجود دارد که مستلزم بازنگری اساسی است.

وی در ادامه گفت :دولت در سال ۱۴۰۱ در قانون بودجه رشد اقتصادی را مورد هدف قرار داده است، توجه عمیق و بومی به مسائل که در آن رشد اقتصادی استانها متفاوت خواهد بود.

استاندار قزوین بیان کرد: دولت سیزدهم در حوزه ارزش گذاری فعالیت ها نگاه همه جانبه صورت داده است و اقتصاد ما با اصلاح بودجه و سیستم بانکی درست می شود که متاسفانه در وضعیت موجود نه سهامداران، نه بانکداران و نه سپرده‌گذاران هیچ یک رضایت ندارند.

مدیر ارشد اجرایی استان افزود: تمام تلاش دشمن القاء ناکارآمدی و ناامیدی در کشور است و ما برعکس توطئه دشمنان به پیشرو بودن خود در آینده بسیار امیدوار هستیم.

استاندار قزوین در پایان گفت: علیرغم تمام دسیسه چینی های دشمنان، انتخابات در ایران برخلاف کشورهای استکباری با شور و شعور و مشارکت داوطلبانه مردم برگزار می‌شود و باید بگوییم ما در عین مظلومیت، بسیار قوی و مقتدر به سمت قله های افتخار حرکت می کنیم.

48

کد خبر 1577482

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =