زباله به اولین معضل شهروندان تبدیل شده است

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج تصریح کرد: متاسفانه به دلیل کمبودها و اختلالات موجود در خدمات رسانی، سطح خواسته شهروندان به ساماندهی وضعیت زباله های منطقه شان تنزل پیدا کرده است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «علی قاسم پور» در جلسه امروز دوشنبه هشتم آذرماه که کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج به موضوع متمم بودجه سازمان مدیریت پسماند می‌پرداخت، مقصر این مسئله را مدیریت شهری عنوان کرد که سبب تنزل سطح خواسته ها و انتظارات مردم شده است.

قاسم پور افزود: زمانی که بدون مطالعه و اطلاع رسانی کافی، طرحی به اجرا در می‌آید و اقدام جایگزینی نیز برای آن انجام نمی‌شود، آسیب جدی به شهروندان و شأن آنها وارد می‌شود.

وی، در خصوص نحوه بودجه نویسی شهرداری و سازمان مدیریت پسماند نیز انتقاداتی را طرح و عنوان کرد: تدوین بودجه از طریق شهرداری مرکز و سازمان انجام می گیرد و باید بتواند برای مبالغ ارائه شده توجیهات و توضیحات اقناعی لازم را ارائه دهد.

سخنگوی شورای شهر کرج اضافه کرد: در صورت عدم دفاع مناسب از بودجه تدوین شده، رئیس سازمان موظف است با آنچه در اختیارش قرار دارد زیرمجموعه اش را اداره کند که این امر آسیب‌هایی را برای شهر و مجموعه به همراه خواهد داشت.

قاسم پور گفت: بر همین اساس به سازمان فرصت داده می‌شود تا اطلاعات و آمار مورد نیاز را ظرف دو روز تکمیل و در جلسه آتی کمیسیون ارائه دهد.

در جلسه امروز کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج متمم بودجه سازمان‌های مدیریت پسماند، حمل و نقل ریلی، آتش نشانی و خدمات ایمنی، حمل و نقل بار و مسافر مورد بررسی قرار گرفت.

48

کد خبر 1577791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =