بلوک سبک با پوکه معدنی بتن آلوکا با ۱۰ صرفه ی اقتصادی مهم برای سازندگان

بلوک سبک با پوکه معدنی بتن آلوکا، نسل جدید بلوک های ساختمانی قدیمی یا همان بلوک سیمانی معمولی می باشد. تکنولوژی به کار رفته در این محصول در جهت پوشش تمامی معایب نسل های قدیمی بلوک است. ساده بگوییم از لحاظ قیمت تفاوت چندانی با نوع بلوک های قدیمی ندارد، در عوض خرید و استفاده از آن کلی سود برای خریدار و افرادی که قرار است در آینده ساکن آن شوند دارد.

بلوک سبک چه صرفه ی اقتصادی دارد؟ از لحاظ کیفیت این محصول چطور است؟ چرا خرید آن را همه مهندسین ساختمان توصیه می کنند؟ چرا سازمان نظام مهندسی کارفرمایان را به استفاده از آن ملزم کرده است؟ جواب همه سوالات در مزیت های منحصربفرد این محصول نهفته است.

۱۰ صرفه اقتصادی بلوک سبک با پوکه معدنی بتن آلوکا برای سازنده

۱- این محصول لب پر یا به راحتی نمی شکند، پس این یک مزیت مهم از لحاظ اقتصادی برای خریدار باهوش می باشد، چرا که با خرید بلوک سبک با پوکه معدنی، پرتی و شکستگی را قطعا در بار دریافتی خود نخواهد دید. وقتی حتی یک فرد معمولی با نگاه غیرتخصصی به ساختمان نیمه کاره ای که با این بلوک ها ساخته شده است، نگاه می کند، تفاوت را به وضوح درک می کند، یک دیوار صاف با چیدمان منظم، حاصل دیوارچینی با این محصول است.

۲- دیوار منظم نشان از دقت و مهارت کارفرما است، پس راه برای پروژه های بعدی بازتر و هموارتر می شود. اما از لحاظ کیفیت، سازنده چه سودی می برد؟!

۳- زمانی که بلوک پوکه ای برای ساخت استفاده می شود، به دلیل سطح کاملا صاف، هزینه پوشش دهی، گچ کاری و... تقریبا نصف می شود، زمان این کار هم به شدت کاهش می یابد، به دنبال آن تعداد روزهای کاری کارگران نیز کاهش می یابد، چاله چوله ای نیست که بخواهند با مصالح زیاد پر کنند. این به نظرتون به صرفه نیست؟؟

۴- به جای اینکه یک ماه پول کارگر برای مثلا گچ کاری پرداخت کنید، با این محصول این کار به حداکثر ۲۰ روز کاهش پیدا می کند. مزیت های اقتصادی همین جا خلاصه نمی شود، سرعت بالا، کارپذیری بالا، کیفیت مثال زدنی، مصرف مصالح کمتر، هزینه دستمزد کمتر و کلی مزیت های دیگر در این محصول یک جا جمع شده اند.

۵- سرعت عمل چینش با بلوک پومیس به شدت بالا می رود، چون این بلوک ها نر و ماده هستند، به راحتی چفت می شوند، این یعنی چینش راحت تر شده و سرعت کار بالاتر خواهد رفت.

۶- مزیت دیگر مهم، کاهش محسوس مصالح وابسته دیوارچینی است. ملات لازم به دیوارچینی حتی به صفر می رسد.چگونه؟؟!

تکنولوژی پیشرفت کرده است، بلوک شما اگر که بلوک سبک با پوکه معدنی باشد، می توانید به جای ملات از چسب بلوک استفاده کنید. قیمت چسب بلوک و هزینه حمل آن کمتر است، همچنین کارپذیری بالای بلوک با این چسب و کلی مزایای دیگر نیز به همراه آن عاید شما می شود.

۷- حتی از چسب بلوک استفاده نکنید، ملاتی که لازم دارید خیلی ناچیز است، بلوک ها دو فاق و زبانه هستند، مثل کشو در هم فرو می روند و چفت می شوند، در نتیجه برای اتصالشان نیازی به ملات نیست، ملات فقط بین لایه های افقی استفاده می شود، آن هم به مقدار خیلی خیلی کم، چون سطوح صاف هستند و حفره ها کوچک، پس پر شدن و ماله کشیدن با ملات کم انجام می گیرد. در تصویر زیر ببینید که این بلوک های نر و ماده چطور چفت می شوند.

مزایای بلوک سبک با پوکه معدنی بتن آلوکا

مزیت بلوک پوکه ای آلوکا در خرید و قیمت که مهمترین پارامتر برای هر سازنده و خریداری در هر زمانی می باشد، چیست؟؟

۸- قیمت بلوک سبک سیمانی بتن آلوکا  تقریبا هم تراز قیمت بلوک های قدیمی است، شاید درصد ناچیزی بالاتر باشد، اما وقتی شکستگی و پرتی نمی دهد، همون قیمت هم نهایتا سر به سر می شود. بلوک های معمولی اکثرا یا می شکنند یا لب پر می شوند، در این شرایط بیشتر باید تعداد بلوک سالم را در بار خود جستجو کنید و بشمارید نه شکسته ها را!! در حالی که با بلوک پوکه پرسی با خیال آسوده بار سالم را تحویل می گیرید.

۹- تنوع بلوک های پوکه ای سبک خیلی بیشتر از معمولی و بلوک های قدیمی است، اندازه های مختلف با جداره های متنوع حاصل تولید حرفه ای بلوک با دستگاه تمام اتوماتیک است. بلوک سه جداره سبک آلوکا در اندازه های ۱۰ سانت، ۱۵ سانت و ۲۰ سانت، فراگیرترین محصول دیوار چینی در شهرهای بزرگ نظیر تهران، مشهد، رشت، تبریز، شیراز و... می باشد.

۱۰- قدرت عایق کاری بالای این محصول قطعا بی رقیب است. عایق صوتی و حرارتی زیاد در کنار مقاومت بالا، تکمیل کننده ویژگی های شاخص و مطلوب بلوک سبک با پوکه معدنی است. هزینه عایق کاری ساختمان نیز با مصرف این محصول به شدت کاهش می یابد، صرفه اقتصادی با قدرت عایق کاری با بلوک پوکه پرسی تضمین شده و چشم نواز است.

صرفه اقتصادی بلوک سبک آلوکا

با شمارش کلی مزایای دیگر، قطعا تا الان با این چند مزیت تصمیم خود را مصمم در انتخاب نوع بلوک مورد نیاز خود گرفته اید، البته اگر که محکم کاری و کار اصولی را دوست دارید. به شما توصیه می کنیم که به سایت بتن آلوکا به نشانی اینترنتی https://betonaloka.com مراجعه کنید و هر آنچه قبل از خرید در مورد بلوک سبک با پوکه معدنی لازم است را بدانید به همراه توضیحات و عکس های نمای نزدیک مشاهده نمایید و با چشم بازتر انتخاب خود را انجام دهید.

کد خبر 1577798

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =