فارس نوشت:

یک نویسنده از انتشار تازه‌ترین اثر تألیفی خود با عنوان «ساختارشناسی شخصیتی رأس جریان انحرافی» با موضوع اسفندیار رحیم مشایی در آینده نزدیک خبر داد.

محمدرضا قمشه، نویسنده در خصوص تازه‌ترین اثر زیر چاپ خود، اظهار داشت: نگارش اثری با عنوان «ساختار شناسی شخصیتی رأس جریان انحرافی» به اتمام رسیده که هم‌اکنون در راه اخذ مجوز قرار دارد.

وی با بیان اینکه این کتاب پس از اخذ مجوز توسط انتشارات «ساحل اندیشه» منتشر می‌شود، اضافه کرد: مضمون این کتاب به اسفندیار رحیم مشایی اختصاص دارد.

وی گفت: در این اثر این شخص هدف بوده، لذا تمامی اطلاعات درباره این فرد از اطلاعات شخصی و اطرافیان گرفته تا مطالبی که دیگران درباره این شخصیت منتشر کرده‌اند در قالب یک کتاب گردآوری شده است.

قمشه ادامه داد: این کتاب دارای حساسیت‌های بسیاری است؛ تا آنجایی که مطلع هستم در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کیس‌های مختلفی برای تصمیم‌گیری درباره این اثر، به پاس کاری مشغولند، ولی نهایتاً قرار است که مجوز این کار با برخی از اصلاحات داده شود.

وی با بیان این موضوع که در این اثر به شرح حال گذشته مشایی، نوع ورود او به سیستم و نظام و وضعیت کنونی وی، پرداخته‌ شده، افزود: کتاب «ساختار شناسی شخصیتی رأس جریان انحرافی» به سخنان، مواضع و مطالبی که مشایی مطرح کرده و به نوعی چالش برانگیز بوده و سخنان بزرگانی که همزمان با اظهار نظر مشایی آنها را مطرح کرده‌اند، پرداخته است.

قمشه با بیان اینکه در این اثر به بازتان سخنان مشایی در رسانه‌های داخلی و خارجی در هر مقطع زمانی توجه بسیار شده، بیان کرد: اگر ارشاد از جزئیات این اثر به میزان زیادی کم نکند، کتاب «ساختار شناسی شخصیتی رأس جریان انحرافی» با 450 صفحه منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

این نویسنده در خصوص انگیزه خود از نگارش این اثر، گفت: کتاب قبلی بنده «فرمان براندازی» بود که موضوع آن به آسیب‌شناسی بیانیه‌های میرحسین موسوی از اول تا بیانیه هجدم یعنی اسفند 88 اختصاص داشت یعنی در این اثر بیانیه‌های میرحسین موسوی را به صورت مجزا، مصداقی و تحلیل بیان کرده و نتیجه‌گیری‌هایی از بدو اغتشاشات، زمان اغتشاشات و پس از اغتشاشات مطرح شده است.

وی با بیان اینکه بیشتر مشاهداتی که در کتاب «فرمان براندازی» وجود داشت مشاهدات عینی بود چرا که بنده در مرکز بحران حضور داشتم، اضافه کرد: این کتاب هم به صورت مصداق همان راه را طی می‌کند یعنی کتاب قبلی افشاگری بود و وجه جریان فتنه را نشان می‌داد و کتاب «ساختار شناسی شخصیتی رأس جریان انحرافی» هم به موضوع افشاگری می‌پردازد اما با این تفاوت که در آن کتاب شخصیت مدنظر میرحسین موسوی بود و در این اثر جریان انحرافی مشایی مدنظر قرار گرفته است.

قمشه در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه به نظر شما این اثر چه زمان منتشر می‌شود، عنوان کرد: با قول‌هایی که ناشر به بنده داده و اگر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری کند، قاعدتاً همه چیز برای انتشار مهیا است و هم‌اکنون منتظر مجوز هستیم، اگر مجوز را اخذ کنم ظرف یکی دو هفته این اثر منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

6060

کد خبر 157784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۶:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۷
  0 0
  واقعا این خبر رو فارس با همین غلط ها منتشر کرده؟؟ دستشون درد نکنه...و ممنون که شما کاملا امانت داری کردین.
 • مهدی IR ۱۷:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۷
  0 0
  زمان اختشاشات، پیش از اختشاشات و پس از اختشاشات؟ واقعا خجالت نمیکشید؟ اغتشاش نه اختشاش برادران نویسنده و خبرنگار،ای دست به قلم ها ای باسوادان فرهنگی ای ادعای فرهنگ و مطالعه
 • بدون نام IR ۰۴:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  0 0
  اغتشاش صحيح است نه اختشاش بي سواد!
 • بدون نام IR ۰۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  0 0
  خوبه دیگه هر روز یک جریان در کشور درست می شود و یک گروه بولتن نویسی می کنند و یک کسایی هم مطالب این بولتن ها را جمع می کنند و از قبل اش به نون و نوایی می رسند و می شوند نویسنده. بد نیست بده؟
 • .. IR ۰۵:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  0 0
  دیکته صفر! اغتشاش یا اختشاش؟ هان ؟؟؟؟