چهارمین تساوی پی‌درپی؛ آبی‌ها خیال بردن ندارند!

تیم‌های استقلال و نفت آبادان در هفته هفتم لیگ برتر به تساوی یک - یک رسیدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و استقلال از ساعت 16 امروز (دوشنبه) در هفته هفتم لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک - یک به پایان رسید. مهدی حنفی (6) برای صنعت نفت و امیرحسین حسین‌زاده (39) برای استقلال موفق به گلزنی شدند.

ترکیب صنعت نفت: احمد گوهری، محمد طیبی، محمد بختیاری، امید حامدی‌فر، امید خالدی، مهدی حنفی، محمدرضا غبیشاوی، امیرحسین فرهادی، محمدحسین زواری (40 - حکیم نصاری)، طالب ریکانی و شروین بزرگ.

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی‌پور، جعفر سلمانی، وریا غفوری، کوین یامگا، امیرحسین حسین‌زاده و رودی ژستد.

نیمه اول:

دقیقه 2: شروین بزرگ از غفلت خط دفاعی استقلال استفاده کرد و با یک توپ ربایی، ضربه‌اش را به سمت دروازه زد که علیرضا رضایی آن را مهار کرد.
دقیقه 5: ارسال خوب جعفر سلمانی از سمت چپ به روی دروازه نصیب کوین یامگا شد اما ضربه عجیب این بازیکن به رودی ژستد خورد و از منطقه خطر دور شد.

دقیقه 8: یک ضربه کاشته برای صنعت نفت به دست آمد. ارسال طالب ریکانی به روی دروازه با ضربه سر دیدنی مهدی حنفی همراه شد و توپ این بازیکن به کنج دروازه استقلال رفت و گل نخست بازی به ثمر رسید.

دقیقه 12: روی یک ضربه کرنر و در یک رفت و برگشت، محمدحسین مرادمند با پشت پا ضربه اش را به سمت دروازه میزبان زد که مدافع نفت پیش از ورود توپ به درون دروازه، آن را دور کرد.

دقیقه 17: ارسال کرنر زیبای مهدی پور با ضربه سر مرادمند همراه شد که گوهری دروازه بان آبادانی ها توپ را دفع کرد و در ادامه نیز ریکانی توپ را سراسیمه به کرنر فرستاد.
دقیقه 18: کرنر ارسالی مجددا به یک فرصت خطرناک تبدیل شد. توپ پشت محوطه جریمه به حسین زاده رسید و شوت خوب این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19: پاس خوب وریا غفوری درون محوطه جریمه نصیب یامگا شد و شوت این بازیکن را گوهری دفع کرد و در ادامه نیز مدافعین توپ را دور کردند.
دقیقه 19: حملات پردامنه استقلال به روی دروازه صنعت نفت ادامه دارد. جعفر سلمانی پس از اینکه چند متری را پیش روی کرد، ضربه اش را با پای چپ به سمت دروازه حریف زد که توپ او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 39: پاس در عمق و عالی وریا غفوری به امیرحسین حسین زاده رسید و این بازیکن با یک حرکت بدن زیبا، مدافع آبادانی ها را جا گذاشت و با ضربه ای مطمئن توپ را به تور دروازه چسباند و گل تساوی را به ثمر رساند.

دقیقه 43: جعفر سلمانی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد ولی ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 43: حرکت خوب حسین زاده و پاس در عرض این بازیکن به آرش رضاوند رسید و شوت این بازیکن با برخورد به مدافع نفت، راهی کرنر شد.

دقیقه 45+2: ارسال دیدنی وریا غفوری به روی دروازه با ضربه سر رودی ژستد همراه شد که گوهری به زیبایی این توپ را دفع کرد.

دقیقه 45+2: پاس دیدنی حسین زاده به رضاوند درون محوطه جریمه به رضاوند رسید که شوت او از درون محوطه جریمه به آسمان زده شد.

چهارمین تساوی پی‌درپی؛ آبی‌ها خیال بردن ندارند!

نیمه دوم:

دقیقه 48: یک حرکت از سمت راست برای آبی ها شکل گرفت که پاس خوب یزدانی درون محوطه جریمه به امیرحسین حسین زاده رسید و شوت او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 64: ارسال خوب سلمانی به روی دروازه به رودی ژستد رسید. این بازیکن با وجود پرش بلندی که داشت، نتوانست ضربه سرش را بزند و توپ به بیرون رفت.

دقیقه 72: حرکت خوب تیمی نفتی ها و پاس طالب ریکانی درون محوطه جریمه به غبیشاوی رسید و شوت محکم او را علیرضا رضایی سنگربان استقلال دفع کرد و در ادامه نیز وریا غفوری توپ را دور کرد.

دقیقه 76: پاس بسیار خوب حسین زاده به کوین یامگا رسید و شوت این بازیکن به آسمان زده شد.

دقیقه 78: یک پاس بسیار خوب دیگر از حسین زاده این مرتبه برای مهدی پور که این بازیکن در مصافی تک به تک توپ را به بدن گوهری کوبید.

دقیقه 86: سانتر دیدنی حسین زاده به قاسمی نژاد رسید و او با یک ضربه سر، توپ را در اختیار کوین یامگا زد و شوت این بازیکن باز هم به آسمان کوبیده شد.

نتایج دیگر بازی‌های امروز:

* مس رفسنجان یک - صفر هوادار
گل: گادوین منشا (70 - پنالتی)
 

* پیکان صفر - یک گل‌گهر سیرجان
گل: امین پورعلی (23)

*سپاهان 2 - صفر نساجی 

گل‌ها: شهریار مغانلو (30 و 57)

258 251

کد خبر 1577856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محمدرضا IR ۱۸:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
  0 0
  هرچه زودتر مجیدیو عوض کنید. قبل دربی بهتر.
 • پرستو IR ۱۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
  0 0
  این همه موقعیت.. واقعا حیف شد.. بسیاری از بازیکنان تیم لیاقت پوشیدن پیراهن مقدس تاج سر فوتبال آسیا را ندارن
 • IR ۱۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
  0 0
  آبی ها خیال بردن دارند ولی داورها اجازه نمی دهند.
 • علی IR ۲۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
  0 0
  استقلال خیال بردن دارد ولی ظاهرا سازمان لیگ و داوران موافق نیستند. در همین بازی دو پنالتی استقلال را نادیده گرفتند. در بازی با فجر، گل سالم استقلال آفساید اعلام شد. امان از لج و لج بازی به خاطر موضوع تبلیغات محیطی