سازمان لیگ به ما گفت در کارمان فضولی نکنید!

مدیرعامل شرکت توسعه اماکن ورزشی مدعی شد سازمان لیگ پاسخ عجیبی به نامه این شرکت داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه اماکن ورزشی درباره تاخیر در بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: مشکل ما پرسپولیس نیست. مشکل ما سازمان لیگ است که اصل پول تبلیغات محیطی را پرداخت می‌کند، اما حاضر نیست هزینه‌ها را پرداخت کند. هزینه اجاره ورزشگاه آزادی سیصد میلیون بدون تبلیغات و یک میلیارد و سیصد میلیون تومان با تبلیغات است. استقلال در هفته گذشته این مبلغ را پرداخت کرده بود.

او در ادامه گفت: سازمان لیگ به خاطر منافع خودش این کارها را میکند. هر تیمی می خواهد تبلیغ کند باید هزینه اش را بدهد که پرسپولیس گفت ما تبلیغات نداریم و ما هم زمین را بدون تبلیغات به آنها واگذار کردیم. سازمان لیگ پول را گرفته و حالا نمی خواهد هزینه اش را بدهد اجاره زمین بدون تبلیغات 239 میلیون تومان و با تبلیغات یک میلیاد رو سیصد میلیون تومان است. ما این هزینه ها را باید بگیریم تا مجوعه را به روز کنیم. قرار نیست دوستان هزینه تبلیغات را بگیرند و ما مغفول بمانیم که این درست نیست. ما یقه پرسپولیس را نگرفتیم و از بیست روز قبل به سازمان لیگ نامه دادیم اما آن‌ها به ما گفتند که در کار ما فضولی نکنید!

او در پایان گفت: آقای سازمان لیگ شما می خواهید تبلیغات بکنید پولش را بدهید. فعلا این بازی را انجام می دهند تا برای بقیه بازی ها تعیین تکلیف شود.

کد خبر 1577873

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =