بهترین زمان خرید سررسید ۱۴۰۱ و تقویم رومیزی ۱۴۰۱

لطفاً مراقب باشید فرصت سفارش و خرید سررسید ۱۴۰۱ را از دست ندهید! بله... اگر شما هم صاحب یکی از مشاغلی هستید که برای دیده شدن به تبلیغات تاثیرگذار نیاز دارید، یکی از بهترین روش‌ها تبلیغات نوروزی است. بخش اعظمی از تبلیغات نوروزی مربوط به تبلیغات میدانی و حضوری است که ابزار و روش‌های مختلفی نیز دارد.

سفارش چاپ سررسید ۱۴۰۱ یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توان از آن برای تبلیغات استفاده کرد؛ چرا که سررسید برای افراد در جایگاه‌های مختلف اجتماعی بسیار کاربرد دارد. البته اگر قصد دارید از فرصت پیش رو در نوروز سال آینده استفاده کنید، می‌بایست از همین حالا برای سفارش تقویم رومیزی ۱۴۰۱ و سررسید ۱۴۰۱ اقدام کنید. می‌پرسید چرا؟ ادامه‌ی مطلب را با دقت دنبال کنید تا به پاسخ سوال خود برسید.

تبلیغات هوشمندانه، برای جذب مخاطبان بیشتر

صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف شامل تولیدی‌های کوچک و بزرگ، شرکت‌ها، دفاتر نمایندگی بیمه و... همواره به دنبال راهکارهایی مفید برای تبلیغات هوشمندانه هستند. یکی از گزینه‌هایی که موجب جذب مخاطب و مشتریان بسیار می‌شود، هدیه دادن است. هدیه صاحبان مشاغل به مردم جامعه نیز می‌تواند گزینه‌های مختلفی داشته باشد که در زندگی روزمره کاربردی نیز باشد. از جمله گزینه‌های عالی برای تبلیغات و جذب مخاطبان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چاپ سررسید ۱۴۰۱: از جمله پرطرفدارترین محصولاتی که مردم عادی مایلند از مجموعه‌های مختلف هدیه بگیرند، تقویم‌های سررسید است. با چاپ کردن سررسید ۱۴۰۱ و هدیه دادن آن به مراجعه کنندگان یا اطرافیان می‌توان راهی برای ایجاد ارتباط تاثیرگذارتر به وجود آورد که قطعاً سودآور نیز خواهد بود.
 • خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۱: یکی دیگر از گزینه‌های بسیار کاربردی برای تبلیغات نوروزی می‌توان به تقویم رومیزی ۱۴۰۱ اشاره کرد که از جذابیت بالایی برخوردار است. این نوع تقویم که عموماً به صورت ماه به ماه طراحی و تولید می‌شود، برای افراد و مجموعه‌ها در مشاغل مختلف کشور کاربرد دارد و انتخابی عالی برای تبلیغات محسوب می‌شود.
   

  بهترین زمان خرید سررسید ۱۴۰۱ و تقویم رومیزی ۱۴۰۱


   
 • چاپ ساک دستی: درخواست سفارش ساک دستی نیز برای مشاغل مختلف کاربردی خواهد بود که می‌تواند نوعی تبلیغات موثر به شمار برود. از طرفی برخی از مشاغل برای ارائه خدمات و دادن هدیه‌های نوروزی نیز به ساک دستی برای هدیه دادن نیاز خواهند داشت؛ چرا که سررسید، تقویم و... هدایایی ارزشمند محسوب می‌شوند.

با قاطعیت می‌توان گفت که  مورد فوق برای اکثریت مشاغل و کسب و کارهای کوچک و بزرگ پرکاربرد می‌باشد، بنابراین آشنایی با یک مرکز تخصصی برای طراحی و چاپ در عصر حاضر ضرورت دارد. به عبارتی اگر در عصر کنونی از تبلیغات غافل شوید، بدون شک از رقبای کاری خود نیز عقب خواهید ماند.

تعرفه خرید سررسید ۱۴۰۱ چقدر است؟

یکی از فاکتورهای مهم صاحبان مشاغل اطلاع از تعرفه قیمت سفارش سررسید ۱۴۰۱ می‌باشد و برخی از افراد با تصور گرانی بالا به دنبال خرید و تبلیغات نخواهند رفت. در حالی که هزینه کردن بابت این نوع تبلیغات کاملاً مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد، به عبارت دیگر بازخورد تبلیغات به این شیوه بسیار عالی بوده و هزینه اولیه را جبران می‌کند. تعرفه فروش سررسید ۱۴۰۱ بسته به عوامل مختلفی تعیین می‌شود که همگی بستگی به مرجعی دارد که برای درخواست چاپ انتخاب می‌کنید. به طور مثال نوع کاغذ انتخابی، طراحی سررسید، جنس جلد سررسید، رنگبندی و تعداد سفارش همگی از جمله عوامل موثر بر هزینه‌ها به شمار می‌روند.

لازم به ذکر است که میزان سفارش چاپ بر تعرفه و هزینه‌ی کلی بسیار تاثیرگذارتر است؛ چرا که هرچقدر میزان تیراژ چاپ بالاتر باشد میزان هزینه‌های روند طراحی و چاپ پایین‌تر خواهد بود. به علاوه اگر بتوانید از مجموعه‌ای خدمات دریافت کنید که مستقیم از چاپخانه محصولات را به دست شما خواهد داد، می‌توانید در میزان هزینه‌ها مدیریت داشته باشید.

از یک مجموعه متخصص خدمات بگیرید!

مهم‌ترین اصل برای سفارش تقویم رومیزی ۱۴۰۱ یا سررسید تبلیغاتی به عنوان هدیه و جذب مخاطبان آن است که یک تیم متخصص و مجرب را برای این کار انتخاب کنید. دفاتر و شرکت‌هایی که در زمینه طراحی و چاپ انواع محصولات تبلیغاتی کاربردی فعالیت دارند دارای ویژگی‌هایی هستند که موجب می‌شود خدمات دهی با کیفیت بالا صورت بپذیرد. برخی از این ویژگی‌ها به شرح زیر می‌باشد:

 1. مسلماً یک دفتر طراحی و چاپ متشکل از پرسنل حرفه‌ای و با دانش بالا است که توانایی برآورده کردن خواسته‌های مشتریان را داشته باشند.
 2. مجهز بودن مجموعه به انواع دستگاه‌های کامپیوتری و دستگاه‌ چاپ باکیفیت برای تولید انواع تقویم، ساک دستی، سررسید و... نیز از دیگر ویژگی‌های مراکز تخصصی می‌باشد.
 3. ارائه مشاوره پیش از ثبت سفارش و دریافت تائیدیه پیش از چاپ سررسید ۱۴۰۱ و ... نیز بخش دیگری از ویژگی‌های یک مرکز تخصصی به شمار می‌رود.
 4. دریافت هزینه متعارف برای ثبت سفارش و خرید سررسید ۱۴۰۱ هم از جمله مشخصات برجسته‌ی تیم‌های متخصص در زمینه طراحی و چاپ می‌باشد.

بنابراین با وجود ویژگی‌های فوق به راحتی می‌توانید یک مجموعه حرفه‌ای را برای درخواست چاپ سررسید، تقویم، بروشور، ساک دستی و ... پیدا کنید تا به شما در مسیر پیشرفت و رسیدن به قله کمک کند. بدون شک تنها با یکبار امتحان کردن این نوع تبلغات آن را برای سالیان متمادی فعالیت خود با این شیوه می‌توانید مشتریان متعددی را جذب نمائید.

طراحی سررسید اختصاصی برای کسب و کارها

امکان طراحی اختصاصی سررسید ۱۴۰۱ مزیتی بزرگ و ویژه محسوب می‌شود که عموماً صاحبان کسب و کارها از آن استقبال می‌کنند. به همین دلیل اگر یک طراح خبره را پیدا کنید می‌تواند سررسید اروپایی برای شما طراحی کند تا خاص بوده و بیشتر مخاطب را به خود جذب کند. سررسید اختصاصی می‌تواند به سبک‌های مختلفی طراحی و چاپ شود که بنا به سلیقه صاحبان مشاغل مختلف است، اما برای صاحبان مشاغل خاص و باکلاس بالا سررسید اروپایی یک گزینه مطلوب خواهد بود. به طور کلی می‌بایست با نگرشی مثبت برای تبلیغات تخصصی خود از حالا برای نوروز سال آینده اقدام کنید و سررسید ۱۴۰۱ را سفارش دهید. به عبارت ساده‌ تر اگر بخواهید محصولات مورد نظر برای تبلیغات به موقع به دست شما برسد، می‌بایست تا فرصت هست برای ثبت سفارش یه شیوه دلخواه اقدام کنید.

مهرسام چاپ از صفر تا صد در کنار شماست!

بهترین زمان خرید سررسید ۱۴۰۱ و تقویم رومیزی ۱۴۰۱

اگر برای تبلیغات خود به دنبال یک دفتر طراحی و چاپ با کادری مجربه و حرفه‌ای هستید، مهرسام چاپ از جمله بهترین مجموعه‌ها برای شما است که می‌تواند با خدمات دهی رضایت مشتریان با سلایق مختلف را جلب نماید. در مهرسام چاپ پنج طراح خبره و متخصص در حال فعالیت می‌باشند که با استفاده از تجهیزات ویژه آماده ارائه خدمات هستند. این مجموعه در زمینه طراحی و فروش سررسید ۱۴۰۱، ساک دستی، تقویم رومیزی، انواع جعبه بسته بندی، کاتالوگ و بروشور خدمات رسانی می‌کند که افراد با مشاغل مختلف می‌توانند از این امکانات استفاده نمایند. البته ناگفته نماند که مجموعه مهرسام چاپ مزایا بسیاری دارد که برخی عبارت هستند از:

 • استفاده از تکنولوژی نوین برای کیفیت بالا
 • ارائه و تحویل محصولات در کمترین زمان ممکن
 • چاپ مستقیم از چاپخانه با قیمت متناسب
 • ارائه مشاوره آنلاین و غیرحضوری

برای دریافت خدمات از این مجموعه متخصص به راحتی می‌توانید با ورود به سایت این تیم به نشانی http://mstprint.com برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش اقدام کنید. بدون تردید تیم مهرسام چاپ برای سفارش سررسید ۱۴۰۱ بهترین گزینه ممکن در ایران هستند که افراد از سراسر ایران نیز می‌توانند به صورت آنلاین برای تبلیغات خود از این تیم خدمات دریافت کنند. از طریق سایت می‌توانید به تعداد مورد نیاز سررسید سفارش دهید و به موقع در محل آدرس خود تحویل بگیرید، پس همین حالا اقدام کنید.

کد خبر 1578051

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =