رتبه دوم دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در آزمون دستیاری ۱۴۰۰

دکتر اسمعیل علی بیکی گفت: با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چهار نفر از دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود حائز رتبه یک درصد برتر در آزمون دستیاری سال ۱۴۰۰ شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود افزود: فربد نوربینی، حمیدرضا اسفندیاری، امیر حسینی، آراد زید نورمحمدی دانشجویانی هستند که به این موفقیت دست یافتند.

وی یادآوری کرد: این در حالی است که بعد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران، دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در جایگاه دوم به لحاظ تعداد پذیرفته‌شدگان یک درصد برتر در جمع دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور قرار گرفته است.

دکتر علی بیکی اظهار کرد: چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی تیرماه ۱۴۰۰ برگزار شد و نتایج اولیه این آزمون به‌صورت کارنامه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

وی ضمن تبریک به دانشجویان پزشکی این واحد دانشگاهی بیان کرد: دانشکده پزشکی و بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) وابسته به این دانشگاه همه‌ساله حائز رتبه‌های برتر در مجموعه علوم پزشکی کشور می‌شوند که همین تعداد قبولی‌ها در آزمون دستیاری پزشکی و درجه‌یک شناخته شدن بیمارستان در ارزیابی‌های هرساله نشانگر این موضوع است. 

48

کد خبر 1578129

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =