واکنش‌های مجازی به تصویر تلخ فرامرز صدیقی و روی سیاه پرده نقره‌ای!

روزنامه خراسان نوشت: عکسی که پرویز پرستویی از چهره امروز فرامرز صدیقی بازیگر فیلم‌هایی چون «چراغ‌های خاموش»، «دختر آدم، پسر حوا»، «خاک و آتش»و... منتشر کرد، بازتاب‌های زیادی یافت.

در این عکس، فرامرز صدیقی که روزی نقش اول‌ِ فیلم‌های سینمایی را برعهده می‌گرفت، با سیمایی شکسته به تصویر کشیده شده است. از سال ۱۳۹۰ تا کنون هیچ خبری از این بازیگر پیش کسوت در دست نبود تا این‌که پرویز پرستویی، دیروز با انتشار عکسی از صدیقی در ۷۲ سالگی، نگاه‌های بسیاری را دوباره به سمت او جلب کرد.

واکنش‌های مجازی به تصویر تلخ فرامرز صدیقی و روی سیاه پرده نقره‌ای!

بعد از بازتاب این تصویر در شبکه های اجتماعی وزیر ارشاد هم درباره وضعیت فرامرز صدیقی، بازیگر پیش کسوت، به رئیس سازمان سینمایی و صندوق اعتباری هنر، دستور رسیدگی و پیگیری داد.

کاربری نوشت: «نمی‌دانیم در زندگی او چه اتفاق‌هایی افتاده که کارش به گمنامی و شکستگی کشیده است. قطعاً حکایت‌های عجیبی برای تعریف کردن دارد. اما فضای بی‌رحم سینما او را دور انداخت، جامعه‌ بی‌رحم‌، دورتر.»

کاربر دیگری نوشت:«این چیزی که می بینیم دو راهی را نشان می دهد که یا باید اصل را در جمع کردن پول و اولویت  دوم دادن به هنر بذاری  مثل برخی چهر ه های شناخته شده که به تازگی هم جنجال یکی از آگهی هاشون خیلی به چشم اومد یا این روزها را ببینی . چون صنف سینما که نه بیمه دارن نه ثبات شغلی خیلی در معرض چنین وضعیتی هستند »

اما کاربر دیگری نوشت: «خیلی دارید شلوغش می کنید بابا این بنده خدا ۷۲ سالشه و به نظرم نسبت به سنش خیلی هم خوب مونده، درباره این که چرا ازش خبری نبوده مگه بازیگرها فرقی با بقیه مردم دارن که اونا میشه فراموش بشن و بازیگرها نباید فراموش بشن!»

۵۸۵۸

کد خبر 1578313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • اشکان IR ۱۶:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۱
    0 0
    عاقبت تو زندگی کردن تو ایران..از این بدتر میشه