امام جمعه کاشمر از فاجعه تجاوز گروهی در روستای قوژد خبر داده است. گفته می شود در این تجاوز گروهی، بیش از 10 نفر یک زن را مورد آزار و اذیت قرار دادند.

امیدسلیمی بنی: پس از انتشار جرئیات فاجعه تجاوز گروهی به جمعی از زنان در خمینی شهر اصفهان، این بار خبر از تجاوز گروهی دیگری در روستای قوژد (ghoojd) از توابع کاشمر واقع در استان خراسان رضوی می رسد. گفته می شود در این ماجرا، بیش از 10 نفر به زنی در اراضی اطراف روستای قوژد از توابع بخش مرکزی شهرستان کاشمر، به صورت گروهی، تجاوز به عنف کرده اند.

به گفته ضابطان قضایی این شهرستان، هم اکنون بیش از 10 نفر از متجاوزان، در زندان وکیل آباد مشهد، در بازداشت به سر می برند و قاسم یعقوبی، امام جمعه این شهر نیز روز گذشته، از دستگاه قضایی و نیروی انتظامی، درباره روند رسیدگی به این پرونده، انتقاد کرده است. امام جمعه کاشمر و نماینده ولی فقیه در این شهر در خطبه های نماز جمعه دیروز خود گفت: "تجاوزات دسته جمعی و سازماندهی شده به نوامیس مردم در شهر دارالمومنین مایه تأسف است ."

خباز، نماینده این شهرستان نیز در گفتگو با خبرآنلاین از وقوع تجاوز جمعی در یکی از روستاهای حوزه انتخابیه خود خبر داد و به ذکر این توضیح کلی بسنده کرد که :"جزئیات این تجاوز را نپرسیده ام و در جریان موضوع نیستم."

فاجعه روستای قوژد

هر چند هیچ یک از مسئولان شهرستان کاشمر حاضر به اطلاع رسانی دقیق در این باره نیستند و تنها به ذکر جملات کلی در بیان این جرم، اکتفا می کنند، ولی یکی از ضابطان قضایی سپاه پاسداران، در گفتگو با خبرآنلاین، جزئیات پرونده روستای قوژد را بیان می کند.

مصطفی قریشی می گوید: "یک ماه و نیم پیش، مردم روستای قوژد در تماس تلفنی با ضابطان قضایی، خبر از یک تجاوز جمعی در اراضی اطراف این روستا به یکی از زنان اهل روستا می دهند. نیروهای بسیج به محل اعزام می شوند و تعدادی از متهمان را بازداشت و به کلانتری مربوطه ارجاع می دهند. ولی به دلیل اینکه فرد مورد تجاوز، توسط متجاوزان از محل، دور شده بود، شاکی خصوصی حضور نداشت و به همین دلیل، اراذل و اوباش دستگیر شده، آزاد می شوند."

هر چند وی از برخورد مقامات قضایی با نیروهای بسیج به دلیل آنچه "فقدان شاکی خصوصی در پرونده" گفته شد، خبر داد، اما در تشریح نحوه دستگیری مجدد متجاوزان توضیح می دهد: "پس از یکی دو روز و درمان خانم مورد تجاوز، وی با مراجعه به دادسرا، طرح شکایت می کند و به دلیل اینکه پرونده مربوط به شکایت "تجاوز به عنف" بوده، در صلاحیت دادگاه کیفری استان در مشهد قرار می گیرد. با هماهنگی دادستان استان، اکیپی از نیروی انتظامی، وارد روستای قوژد می شود و تعدادی از متهمان را دستگیر و به زندان وکیل آباد مشهد منتقل می کند."

گفته می شود بیش از 15 نفر از متجاوزان در بازداشت به سر می بردند که تعدادی از آنها آزاد شده اند. مظلومی دادستان کاشمر حاضر نشد به خبرآنلاین درباره جزئیات این پرونده، چیزی بگوید و به ذکر این نکته بسنده کرد که : "پرونده در اختیار دادستانی استان است و قرار شده از طریق اداره کل روابط عمومی استان، اطلاع رسانی شود."

گلایه های امام جمعه

شاید به دلیل آزادسازی ابتدای وقوع جرم و پس از آن، دستگیری مجدد متهمان و گذشت بیش از یک ماه از دستگیری این افراد است که قاسم یعقوبی، امام جمعه کاشمر این چنین به نیروی انتظامی و قوه قضائیه، از تریبون نماز جمعه انتقاد می کند: "دستگاه قضایی و نیروی انتظامی باید به موقع وارد عمل شوند زیرا اگر مردم ببینند دستگاه قضا و نیروی انتظامی توان و فرصت این کار را ندارند خود وارد عمل خواهند شد. "
وی با اشاره به اینکه اگر مردم ببینند در روز روشن به ناموسشان تجاوز می‌شود و کسی نیست که برخود کند، افزود: "در این شرایط هرج و مرج به وجود می آید که اثرات آن بدتر است ."

یعقوبی در نماز جمعه گذشته کاشمر گفته است : "کسانی که به صورت گروهی ، سازماندهی شده و با سلاح به نوامیس مردم تجاوز می‌کنند مصداق روشن مفسد فی‌الارض هستند ."

امام جمعه کاشمر در گفتگو با خبرآنلاین، مجددا گلایه های خود را از دستگاه قضایی مطرح کرد: "هنوز هیچ کاری برای پرونده نشده و نظرم، همان است که در نماز جمعه گفتم."

در روزهای اخیر، اخباری از تجاوز جمعی اراذل و اوباش به مردم، در کشور منتشر شده. در آخرین این موارد، گروهی از اراذل خمینی شهر به باغی در حومه این شهر حمله کردند و با بستن دست مردان، به صورت گروهی، زنان را مورد اذیت و آزار قرار دادند. در این پرونده، 12 متهم مورد شناسایی قرار گرفته اند که با اقدام پلیس، 8 تن دستگیر شده و بقیه، فراری هستند.

/45233

کد خبر 157904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 55
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام GB ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  4 0
  خواهشا یکنفر این جمله رو توضیح بده یعنی چه پس دادستان چه نقشی دارد : ولی به دلیل اینکه فرد مورد تجاوز، توسط متجاوزان از محل، دور شده بود، شاکی خصوصی حضور نداشت و به همین دلیل، اراذل و اوباش دستگیر شده، آزاد می شوند."
 • سینا IR ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  3 0
  مسئولان خسته نباشن واقعا
 • بدون نام IR ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  4 0
  خدايا چي به سر ما ايرانيها اومده چي شد كه اينطوري شديم مايي كه اسم ائمه را روي بچه هامون مي گذاريم ولي دريغ از اينكه ذره اي راه و منش آن بزرگواران را به جسم روحشان تزريق كنيم. واي برما.
 • بدون نام IR ۰۹:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 0
  يعني چي بيش از 10 نفر، بيش از 15 نفر؟ اين هم پول خرده كه رندش مي كنين؟ اين زن روستايي مظلوم هم بد حجاب بوده و تنهايي "بيش از 10 نفر" رو تحريك كرده؟
 • محسن كاشمري IR ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 1
  ايول.قوژد كاشمر هم رف تو ليست سياه
 • معصومی IR ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 1
  حتما این خانم هم پوشش غیر اسلامی داشته است
 • س ا ر ه US ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 0
  حاشا به غیرتتون!
 • شهرام IR ۰۹:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  3 0
  خدایا صاحب ولایت را برسان
 • بعد از سي و سه سال IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 0
  هر دم از اين باغ بري ميرسد
 • شمس IR ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  یکی بگوید چرا اینطور مکرر شده است ؟
 • پیمان CH ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  3 1
  من واقعا متاسفم.... اعدام برای امثال اینا واقعا کمه...
 • فریاد سکوت IR ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  همچین موردی در یکی از روستای شهرستان ... اتفاق افتاده که متاسفانه همه سکوت کرده اند وبیشتربهفکر آبروی خودشان هستند تا کسی که مورد تجاوز قرار گرفته .و مردماین منطقه جقدر بدبخت اند که صداشان به گوش هیچ کس خارج ازشهرستان نمیرسد.برای خبر مفصل و بیشتر می توانید بادادگاه شهرستان ... تماس بگیرید و به درستی خبر پی ببرید.
 • بدون نام IR ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  به شدت لازم است که دانشگاهها مراکز مشاوره و مشاوران وروانپزشکان و جامعه شناسان این وضعیت هولناک را مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار دهند. این حوادث معلول هستند وقطعا اینهمه خشونت جنسی از سیاره دیگری نیامده ریشه اش همینجاست واینکه چه تعداد در روستاها چه تعداد در شهرهاست و چه تعداد علنی میشود و چه تعداد نمیشود و.... نیاز به بررسی و درمان اورزانسی است .اعدام و بزن و ببند هم نتیجه نمیدهد و اوضاع را خرابتر میکند
 • بدون نام IR ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 1
  خدا به خير كنه هر روز يك خبر با اين موضع. داريم به كجا پيش ميريم ...
 • روح الله IR ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 1
  خدا به ما رحم كند.
 • بدون نام US ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 1
  من خود جوانی 29 ساله و مجردم بنظر من باید بدون استثنا تمام این افراد در ملا عام به دار مجازات اویخته شوند بدون کوچکترین گذشتی!!!بدون ردیف بندی متهم منظورم اینست که حتی اهایی که مشارکت در جرم داشته باشند هم باید اعدام گردند تا درس عبرتی باشد برای سایر اراذل و اباش در غیر این صورت مجوز حمل سلاح بدهید به مردم تا از خود و ناموسشان دفاع کنند چون خون شهیدانمان بخاطر دفاع از ناموس و امنیت کشور عزیزمان ریخته شد حال بی اصافی در این دوران اینگونه شود
 • بدون نام IR ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  روستاییها هم تو پارتی گرفتن یا جامعه ناامنه؟؟؟
 • م IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  به نظر این انتشار اخبار سازماندهی شده است اینطور نیست که یک جرمی یک دفعه مد بشود تجاوزات گروهی همیشه در هر جامعه ای امکان دارد یافت شود اما اینکه در آستانه برخورد با بد حجابی و شدت عمل پلیس این اخبار منتشر می شود محل بحث دارد. جرم ریشه های بعضا پیچیده دارد که با کیفرشناسی و مطالعات تخصصی قابل کاهش و محدود کردن است. باید دید انتظار بدتر از این دست اخبار را کشید چون انتشار این اخبار هدایت شده است
 • بدون نام IR ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  حتما حجابش بد بوده!
 • بدون نام IR ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  جای تعجب است که با این همه جرم وجنایت دائما از بدی وفساد دیگر کشورها به گوش ما می رسد بهتره تا وضع بدتر نشده یه کمی به درد مردم برسید
 • مهران IR ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  15 متجاوز !!! واقعا یه بار دیگه فکر کنین !!! 15 نفر چطوری روشون شده که در باره این موضوع با هم صحبت کنن؟ به خدا همه این کارها از عواقب بیکاری است .حالا کی باید جواب اون بنده خدا هارو بده که زندگی شون از بین میره ؟
 • سروش IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 0
  سلام برشما عزیزان هرچند که به غیرتتان باید آفرین گفت ، اما این موارد در همه جهان و خیلی وسیعتر اتفاق میافتد . البته این بمنظور توجیه مطلب نیست . همه ما از این وقایع دلمان بدرد می آید ، ولی نباید همه چیز را بخاطر اتفاقی سیاه دید . این موارد بوده و هست و خواهد بود . سربلند باشید
 • مسعود IR ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  مراجع چرا ساكتند؟!!!
 • قاسم IR ۱۴:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 2
  سلام . من ساکن کاشمر هستم . چند روز بعد از تجاوز در روستای قوژد , در یکی دیگر از روستاهای بخش مرکزی کاشمر نیز عده ای با ورود به منزل آقای ....قصد تجاوز به دو نفر خانم متأهل که در منزل تنها بودند را داشتند . دستگاه قضایی کاشمر هنوز دئر این باره اظهار نظر نکرده است . خبرها حاکی از آن است متهمان پرونده ساعت 17 همان روز آزاد شده بودند . لطفا این خبر را هم پیگیری کنید با تشکر
 • بدون نام IR ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 1
  مجرمان را باید در دم اعدام کرد
 • بدون نام GB ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  خوب شد خود اون خانم متهم نشد تو این پرونده! بازم جای شکرش باقیه نگفتن چون بد حجاب بوده خوبش کردن!
 • قباد US ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 1
  یعنی هرکسی تجاوز به ناموس دیگران کرد و طرفبخاطر حفذ آبرو نخواست شکایت کنه .آزاد میشه که دوباره و بشتر عمل کثیفشو تکرار کنه عجب!
 • بدون نام IR ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 0
  نیروی انتظامی به جای این که نیروهایش را در خیابان دنبال حجاب دخترها بفرستد بد نیست جنم به خرج دهد و قداره کش ها را جمع کند. تجاوز به زنان در خیابان های این کشور بیداد می کند. راهش هم گیر دادن به حجاب زنان نیست؛ همه جای دنیا زنان بی حجابند. اگر راست می گوئید اراذل و اوباش را جمع کنید. شما ضامن امنیت هستید حتی برای بدحجاب. با حجاب که به قول خودتان جایش خوب و امن است.
 • سلمان BR ۱۵:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 0
  نیروی انتظامی به جای گیر دادن به زن و بچه مردم بهتره وقتش را برای پیشگیری از این حوادث بگذاره، البته فردا میگن تقصیر خود خانومه بوده که بد حجاب بوده مثل ماجرای خمینی شهر
 • Ramin IS ۱۵:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 0
  باسلام،به هيچ وجه اين اعمال مورد تاييد هيچ آدم سليم النفسي نيست،اماواقعاهيچ ريشه ودليل قابل بررسي ندارد؟ياداردوخودمان رابه خواب زده ايم؟بيدارشويم تابه کي خواب خرگوشي وپاک کردن صورت مساله تابه کي!!!
 • علیرضا IR ۱۷:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 0
  قابل توجه آقایون مراجع! لطفا بگید این جنایات کی به حد خلخال پای اون زن یهودی در زمان امام علی میرسه تا ما هم تکلیف جامعه رو بدونیم. لطفا ثبت کنید.
 • کورش IR ۲۰:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  2 0
  اعدام/اعدام/اعدام/اعدام100در 100
 • بدون نام IS ۲۱:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۸
  1 0
  مسئولان بدانند هر كونه اهمال خيانت به خون شهداست وكناهي نابخشودنيست ازنظر مردم وبهتراست به جاي باك كردن صورت مسئله به فكر جاره باشند جون اين مردم خون نداده اند كه زير برجم اسلام به ناموسشان تجاوز شود
 • بي نام IR ۰۳:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  2 0
  حضرت علي (ع) فرمودند اگر انسان بفهمد كه در نقطه اي از سرزمين هاي تحت حمايت اسلام خلخالي را از پاي زني بزور خارج كردند و از غصه دغ كند و بميرد جاي تعجب ندارد جاي تعجب انجاست كه مقامات قضايي عمل فساد را مبينند و برايشان محرز است اما دنبال شاكي خصوصي مي گردند. لطف مي كرديد به مجرمان مدال هم مي داديد.
 • بدون نام IR ۰۳:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  2 2
  یا خود خانم حجابش بد بوده و یا این کار عوامل و دست نشانده های استکبار جهانی و آمریکا است و ما همه را محکوم می کنیم.!!!
 • ايراني IR ۰۴:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  4 3
  از قديم بزرگان گفته اند هرمسجدي به يك توالت نياز مبرم دارد.هرشهري هم نياز به محلي دارد جهت تخليه شهوت /مسئولين اين مسائل را بايستي ببينند وتجربه كنند /كه وجود خانه هاي عفاف بصورت علني غير قابل اجتناب است /اخبارهاي تجاوز گروهي زننده تر است از وجود يك خانه عفاف
 • بدون نام IR ۰۴:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  1 0
  ازآقایان مسئول بسیار تشکر میکنیم به خاطر امنیت دست مریزاد.این آشغالهارا باید در دم اعدام نمودتا زمین از وجود این آدمهای پلید پاک شود
 • علي رضا IR ۰۴:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  0 0
  برخلاف نظر يكي از دوستان(سروش) بايد بگويم تجاوز گروهي به شكلي كه در خميني شهر اتفاق افتاد تاكنون در هيچ كشوري سابقه نداشته است.البته ممكن است در زمان جنگ و در كشورهاي استبدادي و در زندان چنين اتفاقي بيفتد اما بطور عادي چنين چيزي تا به حال در جهان سابقه نداشته.
 • بدون نام IR ۰۴:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  1 0
  قابل توجه آقایون مسئول و نمایندگان محترم که معلوم نیست دارن چیکار میکنن ...
 • بی نام IR ۰۶:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  1 0
  هر وقت توی آمریکا یا اروپا یه همچین اتفاقی بیفته،کلیتوی صداو سیما و داخل کشور بزرگش میکنن.اما غافل ازینکه در داخل کشور ایران ،ازین دست فجایع کم نداریم.بگیردید ریشه ها رو پیدا کنید.ادعای اخلاق و مسلمانی ایرانی ها که سر به فلک کشیده!
 • بدون نام IR ۰۷:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  1 0
  درب يك قابلمه رو هر چي بخواي به زور هم شده ببندي از بقلهاي اون بخار ميزنه بيرون باز هم جلوي اون هم گرفته بشه دست آخر انفجار صورت ميگيره حالا باز هم بگوئيد راجع به اين مسائل نبياد اصلا حرفي زده شود چون زشت است پس فقط بايد بنشينيد و تماشا كنيد خدا ميدونه روزي چند تا از اين اتفاقها مي‌افته تو ايران!!!!!
 • ستاره IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  1 0
  جوانهاي ما بخاطر ناموسشون كشته شدن رفتن از جونشون گذشتن تا نواميس اين خاك آرامش داشته باشن حالا از توي كشور خودمون به خواهرها و مادرهاي ماتجاوز ميشه اينو كه جواب مي ده جواب خون جوانهاي ما چي مي شه هرچه بگندد نمكش مي زنيم واي به روزي كه بگندد نمك
 • مهدی IR ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  1 0
  به خدا وقتی ابن من ایت مطلب رو خوندم گریم گرفت .من پسر دانشجو رو به گریه انداخت.به ذهن خودم خطور میکنه که شاید نفری بعدی نوامیس خودمون...جلوی چشمامون...واقعا هذ روز از خواب پا میشم به امید روزهای بهتر اما ...تیتر روز ما شده قتل تجاوز دزدی. تا کی اخه توروخ خدا شما مسئولین خبرانلاین پیگیری کنیم هر جور شده با هم با امضا بیانیه از طرف سایت خواش می کنم تورو فاطمه زهرا(س)
 • مهدی IR ۰۸:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  0 0
  به خدا وقتی ابن من ایت مطلب رو خوندم گریم گرفت .من پسر دانشجو رو به گریه انداخت.به ذهن خودم خطور میکنه که شاید نفری بعدی نوامیس خودمون...جلوی چشمامون...واقعا هذ روز از خواب پا میشم به امید روزهای بهتر اما ...تیتر روز ما شده قتل تجاوز دزدی. تا کی اخه توروخ خدا شما مسئولین خبرانلاین پیگیری کنیم هر جور شده با هم با امضا بیانیه از طرف سایت خواش می کنم تورو فاطمه زهرا(س)
 • بدون نام US ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  1 0
  مگر نمي دونيد اگر اين جور خبرا درز پيدا كنه يعني امنيت اون شهر به خطر افتاده پاي مسئوليني كه امنيت شهر دست اوناست به خطر مي افته و باعث مي شه كه باز خواست بشن واسه همين مي خوان سريع و بي دردسر مسئله رو حل كنن اون وقت اگه يكي اين وسط پيدا شه و مسئله رو پيگيري كنه ديگه خدايش بيامرزد
 • بدون نام US ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  1 0
  راستي پيگيري كنيد ببينيد اين مصطفي قريشي بازداشتي چيزي نشده ( چون اين قضيه رو پيگيري كرده مي گم )
 • احسان IR ۱۷:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۹
  1 0
  بسم الله القاصم المفسدین موضوع کاملا تعمدی است عده ای ازخدا بی خبر می خواهند به خیال خودشان با کمک به افزایش ظلم به ظهور امام زمان علیه السلام کمک کنند در صورتیکه این گمراهان مورد خشم خدا و رسول گرامی و اهلبیت علیه السلام هستند الا لعنه الله قوم الظالمین
 • بدون نام IR ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۳۰
  1 0
  دوستان در این روستا پارتی نبوده !!! ابعاد فاجعه بیشتر و بزرگتر تر از اون چیزیه که شما فکر می کنید >!! دادستان متهمان رو ازاد کرد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • بدون نام IR ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۳۱
  1 0
  تورا بخدا بجنبيد ماهواره ها اينترنت راديوي هاي خارجي ابروي نظام رابردند امام جمعه اي استان كاري فراتر از ابراز تاسف انجام دهد انشالله مسئله راريشه يابي كنيد معلول راپيداكنيدومسئله را فيصله كنيد
 • تقی IR ۱۸:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۲
  2 2
  آقا من از شهرستان های اطراف کاشمر هستم این شهر وضعش از اینا بدتر شما خبر ندارید این کارا تو این شهر عادی هر کس به خدا فکر میکنه دروغ میگم فقط 10 دقیقه بره میفهمه من خودم با این که 30 کیلومتر با ما فاصله داره قسم خوردم که نرم و تا الان 4سال هست که نرفتم
 • بدون نام IR ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
  2 0
  عده ای نا دانسته ابروی کاشمر را بردن.افسوس که نفهمیدید چه ضرباتی بر پیکره شهر مذهبی و زیبایه کاشمر زده شد .افسوس صد افسوس.
 • >>> IR ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
  5 0
  در پاسخ یه نظر آقای تقی : اگه جای دیگه ای بود حتما جوابتونو می دادم این ماجرا هیچ ربطی به کاشمر نداره و فقط و فقط چون از توابع کاشمره بسیجیای این شهر اومدن کاری بکنن _البته اگه مسئولین بذارن. مردای ... که اون کارو کردن مغلوم نیست مال کاشمر باشن . اگه شما میگی که کاشمر وضع خرابی داره پس پایتخت چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • بدون نام IR ۲۱:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۲
  1 0
  بازم مواد مخدر اینجا شاهکار کرده چون شوهر اون زن معتاد بوده
 • بدون نام IR ۲۱:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۰
  0 1
  از این مورد ها مرتب اتفاق میافتد در جاهای مختلف وامنیت نوامیس در خطر است و این ها زایده فقر ونیاز جنسی است که باعث میشود دست به چنین کارهائی بزنند وحمله به زن روستائی بکنند براستی تا کی باید شاهد اینچنین اتفاقات بود؟ علت اصلی چیست اگر کمی توجه شود توی رسانه ها و مطبوعات مرتب از تجاوز به اشکال مختلف خبر میدهند امیدواریم هرچه زود تر این مشکلات در رأس کار قرار گیرد وبه شکل مناسب حل گردد.هم رفع نیاز وهم امنیت برای نوامیس.
 • بدون نام IR ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۰
  3 2
  نیاز جنسی چیزی نیست که بشود سرکوب کرد هم مرد هم زن پس بشکلی باید تأمین گردد یا خانه های عفاف ویا هر شکل ممکن دیگردر غیر اینصورت نتیجه اش اینگونه اتفاقاتی است که همه شاهدش هستند.