مقصر سد معبر هم پیدا شد: رکود ساخت و ساز و بیکاری کارگران

شهردار ارومیه گفت: رکود ساخت و ساز و بیکاری کارگران گسترش سدمعبر را رقم زده است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، حسین مهدی زاده در خصوص چرایی سد معبرها گفت: وقتی در شهر ساخت و ساز وجود ندارد و نمی‌توانیم پروانه صادر کنیم اغلب کارگران ساختمانی بیکارند و رو به مشاغلی می‌آورند که منجر به سد معبر می شود.

وی افزود: درباره سد معبر دو تقسیم بندی داریم که در هسته مرکزی شهر به واسطه مغازه‌ها و در خیابانهای فرعی و رینگ میانی به واسطه وانت بارها ایجاد می‌شود اما اقدامات عملیاتی لازم را شروع کرده‌ایم که ظرف دو سه روز آینده مشهود خواهد بود.

وی یکی از مشکلات اساسی مبارزه با معضل سد معبر را فشارهای بیرونی دانست و ادامه داد: بعضی از افرادی که سدمعبر می‌کنند از طریق کانالهایی سفارش می‌شوند که نباید این رویه ادامه داشته باشد.

مهدی زاده با بیان اینکه شهر در اثر عدم توسعه و ساخت و ساز بر اثر ضوابط در حال قفل شدن است، تصریح کرد: بخشنامه‌ای آمده که شهرداری نمی‌تواند به هیچ زمین قولنامه‌ای مجوز بدهد  و باید در نظر بگیریم که در شهر ما ساخت و ساز وجود ندارد و رکود اقتصادی نیز حاکم است.

46

کد خبر 1579602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مردم IR ۱۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۴
    0 0
    بازار بد کسب و کار هم هست که مغازه دارها هم دربیرون مغازه کالاهای خود را میفروشند.فقط کارگرها نیستند .بیکاریهای دیگر هم هست.