اشتغالزایی افراد بی‌سرپرست در اولویت‌ قرار دارد

استاندار قزوین گفت: اشتغال افراد بی‌سرپرست و بدسرپرست که به سن نوجوانی و جوانی رسیده اند یکی از دغدغه های جدی این نفرات است که رفع این نگرانی در اولویت‌ کارگروه اشتغال استان قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در حاشیه بازدید از شیرخوارگاه حلیمه بهزیستی استان قزوین اظهارکرد: یکی از دغدغه های فرزندان به سن نوجوانی و جوانی رسیده که در شیرخوارگاه پرورش یافته اند،  موضوع اشتغال بود که در نخستین جلسه کارگروه اشتغال در اولویت قرار خواهد گرفت و افراد تحت پوشش این مراکز از حمایت های بیشتر حاکمیتی برخوردار خواهند شد.

استاندار قزوین گفت: مشاهده فرشتگان زمینی که با لطف و عنایت الهی به جامعه تقدیم شده و با حضور در این مکان آینده آنها محتول می شود بسیار ارزشمند و گران بها بود.

وی با بیان اینکه اگر این فرزندان در این مکان حضور نداشند ممکن بود برای آنها اتفاقات ناگواری رقم بخورد، افزود: اقدامات اثرگذار و خداپسندانه ای که خیران در این مجموعه انجام می دهند بسیار مطلوب ارزیابی می شود و فعالان این مجموعه به نوعی باری را از دوش جامعه بر می دارند که منجر به تحول در سرنوشت برخی از انسان ها می شود.

اعلایی همچنین با اشاره به حمایت های خیران از شیرخوارگاه ها، گفت: خوشبختانه در پشت صحنه این حمایت ها تعداد بسیاری از مردم مشاهده می شوند که نشان دهنده حضور مردمی خیر و نوع دوست در استان قزوین است. 

استاندار قزوین اضافه کرد: معیشت کارمندان بهزیستی از محل خدمت به قشر خاصی از جامعه تامین می شود که توفیق بسیار  زیادی برای آنها به حساب می آید و عملکرد این مجموعه به ویژه در استان قزوین بسیار ارزشمند است.

وی اظهارکرد: در استان قزوین براساس ظرفیت های موجود برای حمایت از افراد و فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست قدم خواهیم برداشت و در این مسیر از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

46

کد خبر 1580088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =