با چند تغییر جدید مقابل تیم سپاهان ظاهر می شویم/ ورود قوی و محکم به جام حذفی

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با چند تغییر جدید وارد زمین بازی مقابل سپاهان می شویم.

علیرضا منصوریان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاهان از بهترین تیم ها به لحاظ مالی و نفرات است که یکی از کامل ترین تیم های سالهای اخیر خود را دارد و برای لیگ امسال فوق العاده هزینه کرده و تیم شان را برای قهرمانی بسته اند. 
وی افزود: بر اساس شرایط بازی مان با سپاهان، سعی می کنیم تا آن روشی را که در بازی با استقلال و گل گهر داشتیم را پیاده کنیم. به شخصه از بازی قبل تیم راضی نبودم. اما به هر حال پس از 5 بازی فشرده انجام و ترکیب نفراتمان کم جابجا شد.
وی تصریح کرد: بازی بسیار سختی را در اصفهان داریم اما بچه هایمان به خودباوری خوبی رسیده اند و با چندین تغییر جدید وارد زمین بازی مقابل سپاهان می شویم.

*ورود قوی و محکم به جام حذفی 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در بخش دیگری از سخنان خود درباره ی بازیهای جام حذفی گفت: بازی با تیم های لیگ یک بسیار سخت است، وقتی با تیم لیگ برتری بازی می کنید هم شما عیار آنها را می دانید و هم آنها عیار شما را،  اما در جام حذفی برای تمام تیم های فوتبال شانس قهرمانی وجود دارد. به طور مثال سه سال پیش یک تیم از گیلان با پرسپولیس به مرحله ی فینال رسید.

منصوریان؛ اظهار کرد: هر تیمی با 4 بازی خوب می تواند به فینال جام حذفی راه پیدا کند و این بهترین گذرگاهی است که شما می توانید تیم تان را محک بزنید. مواجه با قرعه ی خوب برای ما بسیار مهم است.

وی افزود: یکی دو باری که در جام حذفی به رده های بالا رسیدیم و با نفت به فینال رفتیم با دو قرعه ی خیلی سخت و دو قرعه ی متوسط برخورد کردیم و قرعه های سخت مان را راحت تر بردیم. به جام حذفی قوی و محکم وارد می شویم.

46

کد خبر 1580419

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =