لزوم استفاده از ظرفیت‌های شهرداری یزد برای مددجویان

مجتبی صداقت، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان بر لزوم اجرای فعالیت‌های فرهنگی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، مجتبی صداقت، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان بر لزوم اجرای فعالیت‌های فرهنگی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.

وی با اشاره به نقش فعالیت‌های فرهنگی در اصلاح و تربیت زندانیان و خانواده آنها گفت: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در راستای مسئولیت‌های ذاتی خود برای مشارکت در فعالیت ها و حمایت‌های فرهنگی انجمن اعلام آمادگی می‌کند.

صداقت اظهار داشت: زندانیان و خانواده آنها نیز شهروندان این شهر هستند و باید از خدمات و برنامه‌های سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بهره‌مند شوند.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری یزد تصریح کرد: با توجه به فراوانی و پراکندگی منازل خانواده زندانیان در محلات مختلف شهر از ظرفیت‌های سازمان برای رسیدگی به این خانواده‌ها استفاده خواهد شد.

صداقت بر ضرورت نگاه ویژه به خانواده زندانیان در اجرای برنامه‌های فرهنگی شهرداری تاکید کرد و افزود: در راستای بررسی مشکلات و درک بهتر وضعیت خانواده زندانیان سرکشی و بازدید از منازل آنها در دستور کار سازمان فرهنگی شهرداری قرار خواهد گرفت. 

46

کد خبر 1580981

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =