بازیکن جنجالی تماس مدیران پرسپولیس را قطع می‌کند!

خبرورزشی نوشت: حدود دو هفته قبل بوژیدار رادوشویچ به بهانه عدم پرداخت مطالبات خودش ایران را به مقصد کرواسی ترک کرد و رفت!

بوژیدار رادوشویچ به دلیل آنچه او ادعا کرده (طلب معوقه و رفتار غیرحرفه‌ای مدیریت پرسپولیس) نامه درخواست فسخ خود را به باشگاه پرسپولیس ارسال و تهران را از طریق فرودگاه امام خمینی به مقصد کرواسی ترک کرد.

گفته می‌شود دروازه‌بان پرسپولیس مبلغ ۲۰۰ هزار یورو از پرسپولیس طلب داشت که ۵۰ هزار یورو از آن را پس از جلسه با صدری سرپرست باشگاه دریافت کرده بود اما باز هم تیمش را رها کرد و رفت!

در همین ارتباط شنیدیم مسئولان و دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس در چند نوبت با این دروازه‌بان تماس گرفته و تلاش کرده اند او را به ایران برگردانند اما واکنش گلر کروات عجیب بوده است. بوزیدار رادوشویچ تماس‌های مدیران باشگاه پرسپولیس از ایران را ریجکت کرده و حاضر به پاسخگویی نیست. به نظر می‌رسد این دروازه‌بان کروات تصمیم خودش را برای شکایت از پرسپولیس گرفته باشد!

256 251

کد خبر 1585139

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۱
  4 0
  چرا عجیب؟! ما با کدوم بازیکن خارجی در تیم های سرخ آبی رفتار درست و حرفه ای داشتیم که انتظار برخورد درست داریم؟ اون از استرا و تیام. این هم از کالدرون و رادو. بیچاره اون بنده خدایی که اینجا فلج شد، خرج درمانش رو هم ندادیم.
 • IR ۱۳:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۱
  3 0
  جالب نیست، تمام خارجی هایی که میان ایران ، با قهر و ناراحتی و عصبانیت از ایران میرن و بعد از ایران شکایت میکنن ؟ جالب نیست که مدیران و مسئولین باشگاهها بعد رفتنشون ، سعی میکنن بازیکن و مربی رو در مقابل هوادارها قرار بدن با لفاضی هایی مثل ، به هواداران توهین کرد، حرکت عجیب ، به ما فحش داد ،..... ! کلا یک روال مدیریتی در ایران این هست ، برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات و ناکارآمدی ، سریعا شروع به هوچی گری کن ، سریعا پای مردم رو به میان بکش و با شلوغ کاری ، توجه ها رو از روی نحوه مدیریت خودت منحرف کن.