مهدی طارمی در آستانه بازگشت به تیم ملی

نامه فدراسیون فوتبال ایران برای حضور لژیونرها در اردوی تیم ملی به بهانه بازی با عراق و امارات به زودی ارسال می‌شود و یکی از بازیکنان مدنظر اسکوچیچ برای دعوت مهدی طارمی است. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی طارمی که به دلیل یک سوء تفاهم برای بازی با لبنان و سوریه به اردوی تیم ملی دعوت نشده بود یکی دو هفته پیش در تماس با سرمربی کروات تیم ملی به این ماجرا پایان دهد و حالا آماده است یک بار دیگر با حضور در اردوی تیم ملی در صعود ایران به جام جهانی نقش ایفاء کند. 

تیم ملی فوتبال ایران هم اکنون با ۱۶ امتیاز از ۶ بازی در صدر جدول گروه A قرار دارد و در صورت شکست تیم‌های عراق و امارات ممکن است پیش از پایان بازی‌های مقدماتی صعود خود را به جام جهانی قطعی کند. 

مهدی طارمی درحالی مهیای حضور در اردوی تیم ملی می شود که در بازی‌های اخیر موفق به گلزنی برای تیم پورتو نشده است. با این حال اسکوچیچ حتی پیش از تماس مهدی طارمی او را بهترین بازیکن پورتو قلمداد کرد. سرمربی پورتو هم در آخرین مصاحبه اش گفته بود برای ما تاثیر گذاری مهدی طارمی در ترکیب پورتو مهم است نه گلزنی اش. البته مهدی طارمی که در بازی با بنفیکا هم فرصت‌های خوبی برای گلزنی از دست داده بود امیدوار است پیش از حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به ناکامی خود در گلزنی برای پورتو پایان دهد. 

بیشتر بخوانید:

خوشحالی هواداران استقلال و پرسپولیس به خاطر حذف از آسیا!

مثبت شدن دوپینگ یک وزنه‌بردار ایرانی؟

ایست قلبی دومین فوتبالیست در یک هفته

256 256

کد خبر 1586698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =